[20. Bölüm Super X-Game] Ayarlanabilir Kaldıraç ile Vadeli İşlem Alım Satımını Deneyimleyin! Kişi…

Derhal 1-200x ayarlanabilir kaldıraç ile vadeli işlem alım satımını deneyimleyin! Haftalık ödülü kazanan 2.000’den fazla kullanıcıdan biri olun! 5 USDT yeni kullanıcı ödülünü almaya hak kazanın. Şahıs başı 30.000 USDT’ye kadar bonus sizleri bekliyor!

19. Bölüm etkinliği 12.000’den fazla katılımcı ve tahmini 60.000 USDT bonus ödül dağıtımı ile başarıyla sonuçlandı.
Super X-Game etkinliğinin son 15 bölümünün her birinde 10.000’den fazla katılımcı etkinliklere katılım sağlamış oldu. Ortalama 900.000 USDT toplam bonus ödülü verildi. 20. Bölüm Super X-Game etkinliğimize katılmanızı dört gözle bekliyoruz!

Etkinlik Zamanı: 18 Kasım 2022 11.00 – 25 Kasım 2022 11.00 (TSİ)

Etkinliğe katılmak için tıklayın: https://www.mexc.com/landings/leverage20?handleDefaultLocale=keep

Ödüller aşağıdaki gibidir:

İlk Tecrübe Ödülü

Minimum 21x kaldıraçla ilk kez vadeli işlem icra eden ve minimum 5.000 USDT işlem hacmine ulaşan kullanıcılar 5 USDT bonus kazanacaktır. Katılımcı sayısında sınırlama yoktur.

21-200x Kaldıraçlı İşlem Hacmi Ödülü

21-200x kaldıraçla işlem icra eden ve minimum 10.000 USDT işlem hacmine ulaşan kullanıcılar aşağıdaki ödülleri kazanacaktır:

Dinamik Ödül Havuzu
Geçerli Katılımcı Sayısı ≥ 5.000 ≥ 10.000 ≥ 15.000 ≥ 20.000
Toplam Ödül Havuzu 20.000 USDT Bonus 50.000 USDT Bonus 100.000 USDT Bonus 150.000 USDT Bonus

Ödül Dağıtımı
İşlem Hacmi Sıralaması

Ödül

1
Kilidi açılmış bonus havuzunun %20’si

2 – 3

Kilidi açılmış bonus havuzunun %10’u ilgili işlem hacmine bakılırsa paylaşılır

4 – 5

Kilidi açılmış bonus havuzunun %8’i ilgili işlem hacmine bakılırsa paylaşılır

6 – 10

Kilidi açılmış bonus havuzunun %5’i ilgili işlem hacmine bakılırsa paylaşılır

11 – 20

Kilidi açılmış bonus havuzunun %5’i ilgili işlem hacmine bakılırsa paylaşılır

21 – 50

Kilidi açılmış bonus havuzunun %5’i ilgili işlem hacmine bakılırsa paylaşılır

51 – 100

Kilidi açılmış bonus havuzunun %5’i ilgili işlem hacmine bakılırsa paylaşılır

101 – 1000

Kalan kilidi açılmış ödül havuzu paylaşılır

*İşlem hacmi = Oluşturulan İşlemler + Kapatılan İşlemler (Tüm vadeli işlem çiftleri dahildir.)

Hükümler ve Koşullar:
Bu etkinlikten elde edilmiş ödüller, ayarlanabilir kaldıraçlı vadeli işlem alım satımını içeren öteki etkinliklerden elde edilmiş ödüllerle beraber alınamaz. Kullananların, kriterleri yerine getirmelerine bağlı olarak, etkinliklerde yalnızca bir kez en yüksek oranda bonus kazanmalarına izin verilir.
Tüm vadeli işlem hacimleri (Oluşturulan İşlemler + Kapatılan İşlemler) sayılacaktır, tüm vadeli işlem çiftleri dahildir.
Bu etkinlikten elde edilecek tüm ödüller, etkinlik sona erdikten sonrasında 3 iş günü içinde gönderilecektir.
MEXC, ek bonuslar için toplu hesap kayıtları ve yasa dışı, hileli yada zararı olan amaçlarla bağlantılı öteki faaliyetler dahil olmak suretiyle, etkinlik süresi süresince dürüst olmayan yada fena niyetli faaliyetlerde bulunan katılımcıları diskalifiye etme yetkisine haizdir.
MEXC, bu etkinliğin uygunluk şartlarını ve kriterlerini düzenleme, seçim ve sayıları ayarlama, etkinliği iptal etme, uzatma, feshetme yada askıya alma, ödül alanların sayısını ve herhangi bir eylemin zamanlamasını değişiklik yapma dahil sadece bunlarla sınırı olan olmamak suretiyle, evvelde haber vermeksizin herhangi bir zamanda etkinliğin yargı ve koşullarında değişim ve düzenleme yapma yetkisine haizdir. Tüm katılımcılar bu tekrardan düzenlenmiş şartlara tabidir.
Bu etkinliğin yargı ve koşullarında mahalli diller ile orijinal İngilizce versiyon içinde tutarsızlık olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.
MEXC, yukarıdaki etkinlik detayları hakkında son sonucu verme yetkisine haizdir. Her türlü sual ve sorunlarınız için, lütfen satın alan hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey