Artık Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Zamanı!

MEXC, Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı Etkinliğini Başlatıyor!

MEXC borsa, işlem hacimleri kapsamında büyük borsalar içinde yerini gün geçtikte ileri bir seviyeye taşımakta. Uzun senelerdir bu sektörde mevcud ve piyasa yönünden güvenilir olan bir borsadır.

Ana yeri Meksika’ da kripto para borsası ABD tarafınca lisans alan 4. Kripto para platformu unvanına haiz.

MEXC kripto para borsa, spot işlemlerinde sıfır piyasa yapıcı işlem tutarı etkinliğini başladığını daha ilkin duyurmuştu. Bu şartlara gelin beraber göz atalım;

1 Aralık 2022 – 03:00 tarihinde (TSİ) adım atmıştır.

Etkinlik bitiş zamanı belirlenmemek ile beraber bir sonrasında ki duyuruya kadar devam edeceğini bilinmektedir.
MEXC borsa içinde tüm vadeli işlem çiftlerinde geçerli olmaktadır.

MEXC bu hediyeyi sizlere, minnettarlığını göstermek amacıyla yapmaktadır. Yüzdelik hacmi senelik olarak oldukça büyük ve günlük işlem hacmi küresel olarak ilk 10 içinde yer almıştır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey