Artık Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Zamanı!

Artık Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı Zamanı!

En başarı göstermiş kripto para borsalarından kabul edilen MEXC, yeni bir etkinliğe imza attı.

MECX Futures %1200 benzer biçimde bir gelişme oranına haiz olmuş ve küresel olarak ilk 10’da yer almış.

Bu sebepten dolayı tüm vadeli işlem çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı isminde bir etkinlik başlatmaya karar vermişler.

Etkinlik zamanı ise 1 Aralık 2022 03.00 (TSİ) olarak belirlenmiş. Sadece bu etkinliğin ne süre biteceğine dair bir data hemen hemen verilmedi.

MECX bu mevzu hakkında hemen sonra bir izahat yapacaklarını dile getirdi.

Bu Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı Etkinliği, MEXC şirketindeki tüm vadeli işlem çiftleri için geçerli olacakmış.Bu etkinlik süratli iş geliştirme çabalarından dolayı ciddi bir gelişme oranı yakaladığı için gerçekleşecekmiş.

Eğer yeni bir kullanıcı olarak ilk kere MEXC bünyesindeyseniz aşağıdaki rehbere göz atın derim: https://support.mexc.com/hc/tr/articles/4411455789849

Siz de hem bu hem de bunun benzer biçimde etkinliklerin daha çok olmasını istiyorsanız hem de bu etkinlikleri yakınlarınıza tanıtmak istiyorsanız davetiye linkini kullanarak istediğiniz kişileri MEXC bünyesine çağrı edin: https://www.mexc.com/invite

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey