Dünya Kupası Özel: 10.000 USDT Değerindeki Fan Token Ödülünden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Dav…

MEXC, yaklaşan 2022 FIFA Dünya Kupası’nı kutlamak için siz ve arkadaşlarınızın paylaşabileceği 10.000 USDT değerinde Fan Token ödüllü Çağrı Etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyuyor!

Etkinlik Zamanı: 16 Kasım 2022 13.00 – 23 Kasım 2022 13.00 (TSİ)

Derhal Kaydolun: >>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeuaPLmJ_M_-tBK-E0euO44GcJ4pOGvAfBPH0einXny1iEjgA/viewform<<

Katılım:

I. Çağrı Edenlere Hususi – 4.500 USDT Tutarındaki Fan Token Ödülden Hisse Almak için Arkadaşlarınızı Çağrı Edin

Çağrı edenler, aşağıdaki görevleri tamamlayarak 200$’a kadar fan token içeren gizemli bir kutu alabilirler:

Arkadaşlarınızı çağrı etmek için çağrı bağlantınızı kullanın.
Davetli kullanıcı, herhangi bir spot dijital varlıkla minimum 100 USDT net para yatırma miktarı ile para yatırdıktan sonrasında, çağrı eden (siz) gizemli kutu kazanabilir.
Not:

MEXC’deki Fan Tokenler: >>https://m.mexc.com/ecology/fantoken<<
Ne kadar oldukça arkadaşınızı çağrı ederseniz, o denli oldukça ödül kazanırsınız! Her çağrı eden, en fazla 5 gizemli kutu kazanabilir. Tüm ödüller ilk gelene ilk hizmet esasına gore dağıtılır.

II. Yeni Kullanıcı Hususi – 5.500 USDT Tutarındaki CHZ Sizleri Bekliyor!

Kurallar:

MEXC’de asla işlem yapmamış yeni kullanıcılar, etkinlik süresi süresince herhangi bir dijital varlıkta minimum 200 USDT spot işlem hacmine ulaşarak 5.500 USDT Tutarındaki CHZ’den hisse kazanabilir.
Ödüller, her uygun kullanıcının spot işlem hacmine gore toplam spot işlem hacmiyle orantılı olarak dağıtılacaktır.
Ödül Hesaplaması:

Her nitelikli kullanıcı için ödül = Her kullanıcının toplam spot işlem hacmi / Tüm nitelikli kullananların toplam spot işlem hacmi x 5.500 USDT değerinde CHZ

Yargı ve Koşullar

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
Son hesaplama için yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu spot işlem hacmi için sayılacaktır.
Tüm katılımcılar (Çağrı edenler (siz) ve Davetliler) etkinliğe başarıya ulaşmış bir halde katılmak için Google Formu’nda UID numaralarını doldurmalı ve ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden ilkin lüzumlu KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir. Aksi takdirde, ödülleri geçersiz sayılacaktır.
Bu etkinlik ana hesaplarla sınırlandırılmıştır. Alt hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
Çağrı ettiğiniz arkadaşlarınızın çağrı bağlantınız vesilesiyle hesap açmaları gerekmektedir. Aksi takdirde, çağrı ilişkisi tespit edilemez.
Ödüller, 10 iş günü içinde kazananların MEXC spot cüzdanlarına gönderilecektir.
Önceki Hususi Çağrı etkinliklerinde ödüllendirilen davetlileriniz, bu etkinliğin davetli referans ödüllerine uygun olmayacaktır.(Mesela: REBUS Çağrı Etkinliği)
MEXC, düzmece hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma yada piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı meblağ.
MEXC, bu etkinlik hakkında son sonucu verme yetkisine haizdir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey