Evdeki bilgisayarıma hosting nasıl kurabilirim?

Dostlar kusura bakmayın. Asla anlamadığım bir mevzuda yardımlarınızı temenni ediyorum. Geçtiğimiz Mayıs ayında işimi kaybettim ve Turhost firmasında barındırılan WordPress tabanlı web sitemi yedeğini alarak sunucu kirasını sonlandırdım. Şuanda web sitem kapalı. Sadece birkaç araştırma sonucunda kendi evimizdeki bilgisayara hosting kurabileceğimizi öğrendim. Aslına bakarsan boşta duran bir kasam ve monitörüm var. Bununla beraber boşta duran web ve modemim var (evde iki internat bağlı ikiside TTNET). Problem şu ki; Hosting kurma şeklinde işlerden asla fakat asla anlamıyorum. Birkaç video izledim fakat gene de işin içinden çıkamadım. Bu mevzuda yardım alabileceğim bir kaynak öneriniz var mı?

Yada aklımda olan sorular;
1- Evde hosting oluşturmak ve wordpress tabanlı web sitemi bu hosting’e oluşturmak mümkün mü?
2- Sistem Windows 11 yüklü ve AMD işlemci 2070 RTX ekran kartı 16GB Ram falan var (tam özelliklerine bakmadım uzun süreden beri yatıyor kasa)
3- TTNET web 60mbps Download, 8mbps upload var bu kafi olur mu?
4- cPANEL şeklinde şeyler oluşturmak gerek sanırım asla anlamıyorum (veritabanı yedeği almak ve yüklemek için) bu mümkün mü?
5- Anlık trafik yada anlık ziyaretçi girişi şeklinde şeylerde sistemim en fazla kaç anlık ziyaretçiyi kaldırır?

Aklıma gelen başka sorular olursa mevzuyu güncelleyeceğim. Ek olarak mevzuyu doğru bölüme mi açtım ondan da güvenilir değilim. Adminler taşırlarsa sevinirim.