Gates of Olympus Siteleri

Gates of Olympus adlı slot oyunu, Yunan mitolojisinin en mühim tanrısı Zeus’un yaşamına oluşturulan bir kapı olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun giriş kısmında oyuncuları Zeus karşılıyor ve peşinden bulutlarda geçen bir macera başlıyor. Grafikler ve resimler, antik Yunan figürlerini eklerken değişik renkler yardımıyla çarpan semboller de oyunda yer ediniyor.

Oyun, Sweet Bonanza’ya oldukça benzese de kazandırdığı miktar bakımından daha yüksek bir seviyede bulunuyor. Mesela, 12 TL’lik bir spin attığınızda, grid üstünde 8 tane taç var ise 1200 TL kazanmış oluyorsunuz. Kum saatleri, yüzükler, fincanlar, yakutlar, ametistler, sarı elmaslar, zümrütler ve safirler öteki semboller içinde yer ediniyor.

Sembollerin miktarına gore kazandırdıkları farklılık gösteriyor. Mesela, 8-9 tane taç olduğunda 100 TL’lik bir kat kazanmanız mümkünken, 10-11 tane taçta bu sayı 250 TL’ye yükseliyor. 12-30 tane taçta ise 500 TL’lik bir kat kazanıyorsunuz. Aynı şekilde kum saati, yüzük, fincan, yakut, ametist, sarı elmas, zümrüt ve safir sembollerinin de değişik kazandırma miktarları bulunuyor.

Oyun içinde makaraları manuel bir halde döndürmek isteyenler için başlat düğmesi bulunuyor. Ek olarak, 10’un katları şeklinde oto spin özelliği de mevcut. Turbo oynatma özelliği ise kasanızı kısa sürede katlamak için tercih edebileceğiniz bir öteki seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Gates of Olympus, tasarımı son aşama kolay ve oyuncu odaklı bir slot oyunudur.

Daha çok informasyon için Gates of Olympus Siteleri adresini ziyaret edebilirsiniz.