Hayatım boyunca pingsiz oyun oynamadım

</p> <p> Hayatım süresince pingsiz oyun oynamadım | Web</p> <p>

JavaScript dönem dışı bırakılmış. Daha iyi bir edinim için tarayıcı ayarlarından JavaScript’i etkinleştiriniz.

Dostlar artık hakkaten illalah ettim.
Imtihan öğrencisiyim haftada yalnız 1 gün 2 3 saat oyun oynuyorum onda da pingden oynayamıyorum. 20 30 oluyor aniden 100 sonrasında yine 30 40 sonrasında aniden 200.
16 mgb Türk Telekom düzgüsel web fena diye 35 mgb fiber Türk Telekom internete geçtik, eskisinden daha fazlaca ping oluyor. Ben hakkaten hayatım süresince pingsiz gönül rahatlığı ile 1 kere oyun oynayamadım. Yardım ederseniz fazlaca sevinirim. Gerekirse 50 tane uygulama kurarım, modem arayüzüne erişmesini vs bilmiyorum, kullanıcı şifresi vs onlarla ilgili de bir bilgim yok. Benim bilgisayarımda Lenovo nerve Center yüklü fakat program hatalı, interneti oyuna aktar kısmında oyunu görmüyor. Bana yapacağınız önerilerin içinde, bilgisayardaki tüm interneti tamamen seçtiğim oyuna verecek bir uygulama önermenizi de isterim. Ping olacaksa bile netin kötülüğü yüzünden olsun, bilgisayarda bir Windows bir Intel bir Microsoft bir Lenovo her dakika güncelleme oluyor her türlü internetimi yiyorlar.
Rica ediyorum bana bu mevzuda bir yardım edin. Türk Telekom’u da arayıp söyleyeceğim. Genel anlamda modeme güncelleme yapıyorlar azca da olsa fark ettiriyor. Eski modemde fazlaca azca da olsa fark ettirmişti.