[İlk Listeleme] MEXC, DOGGO (DOGGO) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, DOGGO (DOGGO) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve DOGGO/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma: Açıldı

DOGGO/USDT Alım Satımı: 15 Ocak 2023 16.00 (TSİ)

Para Çekme: 16 Ocak 2023 16.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

DOGGO Hakkında

$DOGGO, çeşitli topluluklar tarafınca desteklenen bir meme tokendir. Birincil amacı, Solana NFT projelerine entegre olmak, staking ödülü olarak kullanılmak ve yeni projelere fon sağlayarak destek olmaktır.

Toplam Arz: 100.000.000.000.000 DOGGO

Resmi Website: https://viktordao.io/

Whitepaper: https://viktordao.gitbook.io/usddoggo/

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey