[İlk Listeleme] MEXC, tomi (TOMI) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, tomi (TOMI) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve TOMI/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
TOMI/USDT Alım Satımı: 16 Ocak 2023 15.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

tomi (TOMI) Hakkında

tomi gizliliği korumuş olan, kendi kendini yöneten ve kendi kendini finanse eden bir web için Web2 ve Web3 teknolojisinin en iyilerini birleştiren eksiksiz bir alternatif ağ yaratır. Hepimiz bu paralel ağa bir tomi tarayıcısı vasıtasıyla erişebilir ve kendilerini ağa hakim olmaya başlamış olan büyük kuruluşların nezaretinten ve kontrolünden kurtarabilir. Tüm altyapıyı tekrardan buluş etmek yerine, tomi, web’in temel çalışan yapı taşlarını alır ve bu tarz şeyleri, tomiNet’i kullanan kişilerin direkt bir demokrasi DAO’su vasıtasıyla web’in yöneticileri olmasına müsaade eden yönetişim, kripto para birimi, kimlik ve gizlilik katmanlarıyla tamamlar.

Dolaşımdaki Arz: 39.000.000

Resmi Websitesi: https://www.tomi.com/
Whitepaper: https://tomi.com/Tomi_Free_As_In_Speech_Whitepaper_V1.0.pdf

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey