[İlk Listeleme] MEXC, Ultimate Champions (CHAMP) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek …

MEXC, Ultimate Champions (CHAMP) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve CHAMP/USDT işlem çiftini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma: Açıldı
CHAMP/USDT Alım Satımı: 16 Kasım 2022 16.00 (TSİ)
Para Çekme: 17 Kasım 2022 16.00 (TSİ)

*Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

1000 MX Tutarındaki Ödül Havuzundan Hisse Almak için CHAMP Yatırın

Etkinlik Zamanı: 16 Kasım 2022 12.30 (TSİ) – 19 Kasım 2022 12.30 (TSİ)

Etkinlik süresi süresince, 20 USDT değerinden daha azca olmayan net para yatırma miktarı ile CHAMP yatıran kullanıcılar, net para yatırma miktarıyla orantılı olarak toplam 300 MX ödül havuzunu paylaşabilirler. Etkinlik süresi süresince, 50 USDT değerinden daha azca olmayan net para yatırma miktarı ile CHAMP yatıran kullanıcılar, net para yatırma miktarıyla orantılı olarak toplam 700 MX ödül havuzunu paylaşabilirler.

Proje Detayları

(Bu bilgiler web kaynaklarından sağlanmıştır. Bir tek referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Ultimate Champions (CHAMP)

Resmi Web Sitesi:https://beta.ultimate-champions.com/

Blok Gezgini (Polygon):https://polygonscan.com/token/0xed755dba6ec1eb520076cec051a582a6d81a8253

Twitter:https://twitter.com/UltiChamps

Discord:https://discord.com/invite/JFEun4SpP3

Whitepaper:https://whitepaper.ultimate-champions.com/

Projenin Kısa Tanıtımı

Ultimate Champions, blok zincirinde NFT’ler olarak barındırılan resmi lisanslı dijital kartlara haiz, oynaması tamamen parasız bir düşlem futbol oyunudur.

Yargı ve Koşullar

Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar
Bu etkinliğe katılan kullananların, ödülleri almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitiminden ilkin lüzumlu KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
MX ödülleri, etkinlik sona erdikten sonrasında 10 iş günü içinde dağıtılacaktır. Tüm MX ödülleri ikincil piyasadan geri getirilecektir.
MEXC, düzmece hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma yada piyasa manipülasyonu şeklinde nitelikler gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı meblağ.
MEXC, etkinlik ile alakalı son sonucu verme yetkisine haizdir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey