[İlk Listeleme] MEXC, Wrapped Optimus (wOPT) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, Wrapped Optimus (wOPT) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve wOPT/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme:Açıldı
wOPT/USDT Alım Satımı:6 Ekim 2022 18.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafınca sağlanmıştır. Yalnız referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Wrapped Optimus (wOPT)

Toplam Arz: 543.811 wOPT

Resmi Website: https://optimus.money/

Blok Gezgini (polygon):
https://polygonscan.com/address/0x676fcd577d0c8705f9f81577c4bfc4cc7979e69b

Twitter:https://twitter.com/optimusopt2

Telegram:https://t.me/+milvSfipb3w5NjMx

Discord: https://discord.gg/RGr6JynNrN

Whitepaper:https://optimus.money/whitepaper.pdf

Projenin Kısa Tanıtımı

Optimus OPT2, sahiplerine günlük %1 eylemsiz gelir kazandıran Polygon’da bir otomatik bahis tokenidir. Optimus, algoritmik tecim yöntemiyle gelir üretir ve ondan sonra OPT2 sahiplerine tekrardan temeller vasıtasıyla otomatikman dağıtılır. Sarılmış Optimus wOPT, Optimus OPT2 tokeni için platformlar arası uyumluluk kabı görevi gören bir tokendir.

Token Mekanizması:

wOPT, OPT2 belirteçleri için, sahiplerinin OPT2 tekrardan temellerinin kıymetini OPT2 belirtecinin kendisini tutmadan yakalamasına olanak tanıyan bir kapsayıcı görevi görür. Her gün, wOPT’nin temel kıymeti %1 artacaktır. wOPT’nin temel kıymeti, wOPT belirteçlerinizi "açarak" kullanılabilecek OPT2 belirteçlerinin sayısına nazaran belirlenir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey