Instagram Mavi Tik Hizmeti

Toplumsal medyanın en kuvvetli platformu olan Instagram, milyarlarca kullanıcıya haiz dünyanın en büyük toplumsal medya mecrasıdır. Bu platformda ön plana çıkmak ne yazık ki o denli da kolay değil. İşte burada Instagram, “Mavi Tik” hizmeti sunan Meta Partneri olan “Dijital Asansör Reklam Ajansı” devreye giriyor. Medya ortaklığı yardımıyla partner ajansı olmanın faydalarını, 1 saatlik işlem süresiyle elde ediyor. 1 saat içinde arzu ettiğiniz kullanıcı adına mavi tik hizmetini etken ediyor.

Mavi Tik, Instagram hesaplarının doğrulanmış bulunduğunu gösteren bir ikondur. Doğrulanmış hesaplar, daha çok erişim alarak ön plana çıkarlar. Keşfette yer almaları ve algoritma tarafınca öne çıkmaları daha kolaydır. Hem de mavi tik iş birliklerinde itimat vererek, hizmet verdiğiniz sektörde daha süratli yol almanızı ve saygınlık elde etmenizi sağlar.

Sizde, en uygun fiyatlarla 1 saat içinde doğrulanmış hesaba haiz olmak istiyorsanız, https://mavitik.org.tr sitemizi ziyaret edebilir +90 543 921 03 04 telefon numarasından reklam ajansımızla iletişime geçebilirsiniz.