İnternetten para kazanma | Technopat Sosyal

Epey bir süredir web üstünden deneyimlediğim bazı sanal para yada dolar/euro/tl veren/verdiğini iddia eden siteler var. Bunların doğru olanlarını öğrendiğim için sizinle paylaşmak istedim. Bunlardan güvendiklerimi sıralayacak olursam:

—>Ödeme yapıyor—> anket başına dolar kazanacağınız sitenin Ref’li linki Earn Free Cash Online | Make Extra Money With ySense dövizin halini düşünürsek mükemmel bir seçenek. Bilgisayar yada mobil üstünden üye olunarak anket başına dolar kazanacağınız sitedir. Bununla birlikte bu sitede oyun oynayarak yada görevleri tamamlayarak da dolar kazanabiliyorsunuz. Sitedeki püf noktalar şunlar: Verdiğiniz tüm detayları doğru girin, site içinde kargaşalık olunca anketten atabiliyorlar. İlk başlangıçta sizi tecrübe etmek için anketten bilerek de atabiliyorlar kimi zaman fakat siz sabırla denemeye devam edin. Anket başlangıcında size “sizin yada bir yakınınızın şu şu şu sektörlerde çalışmışlığı var mıdır” tarzında soruları olacak. Devamlı hiçbiri seçeneğini seçin. Kısa sürede telefon, otomobil, tv vs alacak mısınız sorularına daima evet deyin şundan dolayı anketin amacı bu aslına bakarsanız. Telefon TV benzer biçimde şeyleri almak için bütçeniz nedir diye sorarlarsa da yüksek seviyede fiyat girin şundan dolayı ucuz ürünlerin anketi pek yapılmaz. Ek olarak dikkatli olmanız ihtiyaç duyulan bir nokta var: Kimi zaman sitede seçenekleri rastgele işaretlediğimizden adamlar yukarıda not olarak “şu sual için şu seçeneği işaretleyin” diyerek anket doğrulukk testi yapıyor. Buna dikkat etmelisiniz. Vereceğim Ref’li bağlantı üstünden üye olursanız bu ve benzeri sorunlarınıza destek olmaya çalışırım.
Ysense için anlattıklarıma ek olarak oyun içindeki Offers’larda bulunan mobil oyunlardan Rise of kingdom (17.5 $), board kings (13 $, play bingo (20 $), The Walking Dead (10 $), looney tunes (10 $) ve buna benzer oyunlardan dolar kazanma şansınız mevcut. Oyunları eş zamanlı da oynayabilirsiniz ve bitirdikten sonrasında telefonunuzu sıfırlayarak tekrardan başlarsınız. Bu tarz şeyleri oynayarak hem keyifli vakit geçirirsiniz hem de extradan para kazanabilirsiniz. Ben artık oyunları oynuyorum anket çözmekten ziyade. Oyunları oynadıkça deneyim kazanıyor ve daha kısa sürede bitiriyorum artık.

—>Ödeme yapıyor—> bilgisayar üstünden yada uygulamasını indirerek mobilden anket doldurarak euro kazanabileceğiniz bir site. Herhangi bir halde para yatırmıyorsunuz. Siteye şuradan Marketagent: Şimdi kaydolun üye olup bilgilerinizi doldurduktan sonrasında profil genişletme kısmından kendinizle ilgili bilgiler verip size uygun anketleri de karşınıza çıktığında çözerseniz hesabınıza euro eklendiğini görmüş olacaksınız.(kimi zaman birazcık sürebiliyor eklenmesi) sitedeki püf noktalar şunlar: Verdiğiniz tüm detayları doğru girin, site içinde kargaşalık olunca anketten atabiliyorlar. İlk başlangıçta sizi tecrübe etmek için anketten bilerek de atabiliyorlar kimi zaman fakat siz sabırla denemeye devam edin. Anket başlangıcında size “sizin yada bir yakınınızın şu şu şu sektörlerde çalışmışlığı var mıdır” tarzında soruları olacak. Devamlı hiçbiri seçeneğini seçin. Kısa sürede telefon, otomobil, tv vs. alacak mısınız sorularına daima evet deyin şundan dolayı anketin amacı bu aslına bakarsanız. Telefon TV benzer biçimde şeyleri almak için bütçeniz nedir diye sorarlarsa da yüksek seviyede fiyat girin şundan dolayı ucuz ürünlerin anketi pek yapılmaz. Ek olarak dikkatli olmanız ihtiyaç duyulan bir nokta var: Kimi zaman sitede seçenekleri rastgele işaretlediğimizden adamlar yukarıda not olarak “şu sual için şu seçeneği işaretleyin” diyerek anket doğruluk testi yapıyor. Buna dikkat etmelisiniz.

—>Ödeme yapıyor—> anket başına Türk lirası kazanabileceğiniz site www.havucum.com ( çerez parası yada uzun süre oynayıp birazcık birikim yapabilirsiniz)

—>Ödeme yapıyor—> kim bilir en kazançlı olanı ve devamlı olanı, YouTube üstünden para kazanmaktır. Doğal bunun için 4000 saat izlenme ve 1000 aboneye haiz bir kanalınız olması şartı vardır. Sizlere tavsiyem Türkçe içerikli bir video hazırlamamanız ki Türkçe bir kanalınız olursa satın alan kitleniz bir tek Türkler olur bu da yurt içi ve yurt dışı ortalama 100 milyon hedef kitle. Sadece yabancı içerikli bir kanalınız olursa bu kere tüm dünya sizin satın alan kitleniz olur ki YouTube’un reklam gelirleri ülkemiz için ortalama 1000 yayınlanma başına ortalama 1$, ABD 30$, UK 25$, Avustralya, İsviçre, Kanada benzer biçimde geliri yüksek olan ülkeler için ise 40$’a kadar çıkıyor. Benim eski kanalım compilation seçimi derleme kanallarıydı, kedi videoları ve otomobil videoları üstüne. Herhangi bir emek harcamadan YouTube para kazanma şartlarını aştım sadece YouTube ‘yine kullanılan içerik’ sebebiyle para kazanmaya açmadı. Yalnız dışarıdan reklam alarak bir miktar para kazanabiliyorum. Sizin kanalınızın yurt dışı ve tüm dünyaya yönelik içerik üretebileceğiniz türde olmasını tavsiye ederim. Kendinizi göstermekten çekiniyor olabilirsiniz yada İngilizce diline başat olmaya da bilirsiniz sadece gene de bir halde izleyenleri kanalda dokunabilecek bir video çekebilirsiniz. Güzel bir müzik eşliğinde bir uğraş, bir buluş, bir işlem vs. yapmak oldukça de mümkün. Birazcık da piyango benzer biçimde aslen bu işler tutarsa mükemmel bir gelir kaynağı ve yaşam boyu kapanmayacak size, çocuklarınıza ve torunlarınıza dahi kalabilecek bir kanal ortaya çıkacak. Şunu bilmeliyiz ki YouTube oldukça büyük bir deniz ve oldukça balık var. Bir halde maddi zorluklardan sıyrılmak için hepimizin extra gelire ihtiyacı var.

—>Ödeme yapıyor—> saat başı satoshi/(bitconin’in kuruşu) kazanacağınız ve kazancınızı bilhassa multiplay kısmından katlayabileceğiniz sitedir. Bunun yanı sıra site içinde bahis oynayarak da kazancınızı fazlalaştırabilirsiniz yada siteye Bitcoin yükleyerek belirli oranda kâr alabiliyorsunuz. Öte taraftan site içinde loto çekilişlerine katılarak da otomobil kazanma şansınız da var. Üye olmak isteyenler için Ref’li linki https://freebitco.in/?op=signup_page&r=37260082. Bitcoin’in genel olarak yükselişini göz önüne alırsak küçük da olsa kazanmak ve kazandığınızı borsaya aktarıp trade yaparak {hiç de} kötü olmayan kazançlar elde edebilirsiniz.

—>Ödeme yapıyor—> saat başı latoshi ( Litcoin’in kuruşu) kazanacağınız bununla beraber multiplay kısmından kazancınızı arttıracağınız sitenin Ref’li linki Free-Litecoin.com Win free Litecoin every hour! Bitcoin’ler benzer biçimde litecoin de genel olarak artış durumunda. Küçük da olsa kazanmak ve kazandığınızı borsaya aktarıp trade yaparak {hiç de} kötü olmayan kazançlar elde edebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, yazı yazarak, kodlama yaparak, tercüme yaparak, osmanlıcayı günümüz Türkçesine çevirerek, Yandex tolokaya destek olarak domain adresi satın alarak, da para kazanabilirsiniz. Başka aklıma gelen olursa editlerim her insana bolca kazançlar.