MEXC 0 İşlem Ücreti Etkinliğini Başlattı!

MEXC Global 2018 senesinde kurulmuş gerçek performanslı ve süper kaliteli emirleri eşleştirme motoru teknolojisi kullanan merkezi bir borsadır.MEXC benim gördüğüm en başarı göstermiş kripto para borsasıdır. MEXC bu etkinliği tüm kıymetli üyelerimize armağan etti, hepimiz bu etkinlikten faydalanabilecek. MEXC senelik %1200 gelişme göstererek küresel alanda ilk 10’a girmiş olduğu için güvenilirliğini her insana kanıtladı.

Bu etkinlik tüm vadeli işlem çiftlerinde sıfır piyasa yapıcı işlem tutarı etkinliğidir. Etkinlik 1 Aralık 2022’de başlamış bulunacaktır, bitişi hemen hemen belli değildir. Bu etkinliğimiz yalnızca fakat yalnızca "Vadeli işlemler çiftlerinde" geçirli olacak. Eğer size ilişik bir MEXC borsa kaydınız yok ise bu makalede bırakacağımız olan bağlantı ile üye olabilir ve etkinliğimize parasız katılım sağlayabilirsiniz. MEXC borsası en kaliteli projeleri seçerek bizim için elinden gelen en iyi şeyleri yapmaktadır fakat bu esnada herhangi bir kayıba uğrarsak onları görevli tutamayız. İşte bu yüzden yatırımlarımızı yaparken lütfençok dikkatli olalım.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey