MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması 100 BTC Toplam Ödül Havuzu ve Günlük…

2022 senesi Dünya kupası heyecanı büyük bir coşku ile devam ediyor!

Pek oldukça kullanıcının yakından takip etmiş olduğu ve sizler için hususi olarak hazırlanmış olan MECX adresi üstünden sizler de Dünya kupası maçlarını kaçırmadan seyredebilirsiniz.
Üstelik 2022 senesi WCFC dahilinde yer alarak 100 BTC kazanan şanslılardan biri olabilirsiniz.

Oluşturulmuş olan etkinlik planlaması ise şu şekilde;

Etkinlik kayıt periyodu: 25 Kasım 03:00 / 19 Aralık 02:55
Yarışma periyodu ise: 1 Aralık 03:00 /19 Aralık 03:00

Etkinlik uygunluk durumu oldukça mühim bir mevzu olmakta. Gerçekleşen bu yarışma imkanından vadeli işlem hesapları içinde minimum 300 USDT bulunması gerekiyor.

Lüzumlu miktara haiz olan kişiler, yarışma içinde hak kazanmaktadır. Adres üstünde gösterilmekte olan etkinlik için kayıt gerçekleştiren kullanıcılar mevcut uygunluk durumu detaylarını incelemelidir.
Kimlik içinde uygun çiftler ise platform dahilindeki tüm USDT -M vadeli işlem kullanıcıları için geçerli olmaktadır.

Gerçekleşen etkinlik dahilinde ödül havuz dağıtımı ise;

Etkinlik 1 ile toplam ödül havuzunun %70,
Etkinlik 2 ile toplam ödül havuzunun %30,
Etkinlik 3 çark çevrilmesi doğrultusunda ise %100 kazanma imkanı ve 100.000 USDT vadeli işlem bonusu içinde hisse alma şansı sunulur.

Sizler de MECX yarışma imkanından yararlanmak ve çeşitli ödüller kazanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bu adres kullanıcılarından biri olabilirsiniz.

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey