MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması 100 BTC Toplam Ödül Havuzu ve Günlük…

Dünyaca meşhur MEXC kripto para borsası yeni bir etkinlikle daha karşımıza çıkıyor. Etkinliğe katılmak isteyen kişilerin yalnızca işlem hacmi yapması kafi!

MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlem Yarışması ile karşımıza çıkıyor. Yarışmaya katılım sağlamak isteyen kullananların 50.000$ üstünde işlem hacmi yapması kafi.
Günlük belirtilen işlem hacmine ulaşan hepimiz günlük olarak çark çevirmeye hak kazanıyor. Çevirdiğiniz çark ise toplam ödülden harici olarak hesabınıza tanımlanıyor. Çark içinde minimum 1 en fazla 500 dolar ödül çıkabiliyor.

Etkinlik ile ilgili belirtilen ödül havuzu içinde toplam ödül 100 Bitcoin olarak belirtilmiş durumda.
MEXC borsasına ilişik hesabınız ile giriş yaptıktan sonrasında etkinlikler kısmından ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. İlgili sayfada yer edinen sıralamayı inceleyerek konumunuzu görebilirsiniz.

İlk 20’de yer edinen kullanıcılar ek olarak Bitcoin havuzundan da ödül alacaklar. Fakat Bitcoin ödül havuzunun açılması için lüzumlu olan şartların tamamlanması gerekiyor. Son etabın görülmesi için çark çeviren kullanıcı sayısının 50.000 olması gerekmektedir

Sizler de MECX yarışma imkanından yararlanmak ve çeşitli ödüller kazanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bu adres kullanıcılarından biri olabilirsiniz.

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey