MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması (2022 WCFC) 100 BTC Toplam Ödül Havuz…

2022 senesi Dünya kupası macerası asla hızını kesmeden devam ediyor! Sizler için hususi olarak hazırlanmış MECX adresi ile beraber Dünya kupası maçlarını süratli bir halde seyretme şansına haiz olabilirsiniz.
2022 senesi WCFC grubuna katılabilirsiniz. Üstelik katılan her insana 100 btc büyük ödülü kazanma şansı sunuluyor.

Etkinlik planlaması ise şu şekilde;

Etkinlik kayıt süreci: 25 Kasım saat: 03.00/ 19 Aralık saat: 02.55 (24 Gün)

Yarışma süreci: 1 Aralık saat: 03:00/ 19 Aralık saat: 03:00 (18 Gün)

Etkinlik Uygunluk Durumu

Gerçekleşen standardını aslen vadeli işlem hesapları içinde bulunan varlığın minimum 300 USDT olması gerekiyor.

300 USDT ve üstü olan kullanıcılar bu yarışma içinde bulunmaya gerçek sahibi oluyor. Platform dahilinde etkinlik için kayıt oluşturan kullanıcılar yarışmaya başlamadan ilkin kesinlikle uygunluk durumunu incelemeli.

Sizler de bu yarışma imkanından yararlanmak ve çeşitli ödüller kazanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bu piyasa içinde yerinizi alabilirsiniz.

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey