MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması (2022 WCFC) 100 BTC Toplam Ödül Havuzu!

2022 senesi içinde Dünya kupası macerası ve heyecanı süratli bir halde devam ediyor!

Pek fazlaca kullanıcı yakından bu vakası takip ederken bununla birlikte kullanıcılar için hususi olarak oluşturulmuş olan MECX sizler için bu alanda çeşitli emekler gerçekleştiriliyor.
Dünya kupası maçları için kullanıcılara kesintisiz seyretme imkânı sunulurken bununla birlikte WCFC dizisinde bulunan tüm kullanıcılara 100 BTC şansı sunuluyor. Bu kazananlardan biri de siz olabilirsiniz.

Mevcut etkinlik planlaması ise şu şekilde;

Etkinlik kayıt periyodu: 25 Kasım 03:00 / 19 Aralık 02:55

Yarışma periyodu ise: 1 Aralık 03:00 /19 Aralık 03:00

Gerçekleşen etkinlik süresi içinde kullananların uygunluk durumuna dikkat etmesi gerekiyor.
Yarışma dahilinde yer almak isteyen kullananların vadeli hesabı içinde minimum 300 USDT bulunma şartı var. Talep edilen miktara haiz olunan kişiler ise etkinlik kayıtlarını gerçekleştirerek mevcut uygun koşullar doğrultusunda katılım sağlıyor. Etkinlik içinde ise USDT -M vadeli işlem kullanıcıları bu imkana haiz.

MECX etkinlik dahilinde ödül havuz dağıtımı ise;

Etkinlik 1 ile toplam ödül havuzunun %70,
Etkinlik 2 ile toplam ödül havuzunun %30,
Etkinlik 3 kapsamında ise çark çevirerek %100 kazanma şansı verilmektedir.

Sizde MECX yarışma imkanından yararlanarak çeşitli ödüller kazanmak ve keyifli bir dünya kupası deneyimini yaşamak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya giriş sağlayınız.

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey