MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması (2022 WCFC) Günlük Ödüller Dağıtıyor!

MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması (2022 WCFC) 100 BTC Toplam Ödül Havuzu ve Günlük Ödüller Dağıtıyor!

2022 Dünya Kupası hız kesmeden devam ederken MEXC ile beraber maçların seyir zevkini arttırın. 2022 WCFC, toplamda 100 BTC değerinde bir ödül havuzu sunuyor.

MEXC platformunda yer edinen tüm vadeli işlem çiftleriyle yarışmaya katılmak ve büyük ödülleri almaya hak kazanmak mümkün.

2022 WCFC’ye toplamda 10 bin USDT’lik hacim yaratan kullanıcılar dahil olabilecek. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey 100$ ile 100x kaldıraçlı bir işlem oluşturmak.

Bu sayede 2022 WCFC’nin büyük ödülleri için yarışarak Dünya Kupasının seyir zevkini fazlalaştırabilirsiniz.

2022 WCFC için belirlenen vakit çizelgesi ise aşağıdaki gibidir:

Kayıt süreci: 25 Kasım 2022 – 19 Aralık 02.55
Yarışma süreci: 1 Aralık 03.00 – 19 Aralık 03.00
Yarışmaya katılabilmek için vadeli işlemler cüzdanınızda net 300 USDT bulundurmanız kafi olacaktır. Yarışma süreci içinde MEXC borsasında yer edinen ve vadeli işleme uygun olan tüm kripto paralar etkinliğe dahildir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey