MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması Başlıyor! (2022 WCFC)

MEXC 2022 #DünyaKupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması’na Katılın, 100 BTC ve Günlük Ödüllerden Hisse Kazanın!

Etkinlik Periyodu

Kayıt Periyodu: 2022/11/25 03:00:00 – 2022/12/19 02:55:00

Yarışma Periyodu: 2022/12/01 03:00:00 – 2022/12/19 03:00:00

Katılım Kriterleri

Kayıt esnasında, toplam vadeli işlem cüzdanı varlıkları 300 USDT ve üstü olan kullanıcılar yarışmaya katılmaya hak kazanacaktır. Platform, yarışma başlamadan ilkin kayıtlı kullananların uygunluklarını gözden geçirecektir.

Uygun İşlem Çiftleri

MEXC platformu tarafınca sağlanan tüm USDT-M devamlı vadeli işlem çiftleri.

ÖDÜL ALMA KOŞULLARI
1. Minimum işlem hacmi gerekliliği: İşlem hacmi minimum 50.000 USDT olan, pozitif PNL oranına ve PNL miktarına haiz kullanıcılar ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanacaklardır.

2. Etkinlik 2 katılımcılarının, ödül havuzunu paylaşmak için minimum 1.000.000 USDT günlük işlem hacmine erişmesi gerekir.

3. İki katılımcının PNL oranı (PNL miktarı) açısından eşit olarak sıralanması durumunda, toplam işlem hacmi daha yüksek olan kullanıcıya sıralamada öncelik verilir.

4. Yukarıdaki ödüller birlikte alınabilecektir.

5. Yalnızca işlem tutarının >0 olduğu işlem hacmi dahil edilecektir.

*PNL Oranı Hesaplaması (formül açıklaması)

(1) PNL oranı = Etkinlik sırasındaki PNL miktarı / (Etkinliğin başlangıcındaki net varlık kıymeti + Etkinlik sırasındaki toplam yatırım)

(2) Etkinlik sırasındaki PNL = Etkinlik sonundaki Gerçekleşmiş PNL + Etkinlik sonundaki Gerçekleşmemiş PNL – Etkinlik başlangıcındaki Gerçekleşmiş PNL – Etkinlik başlangıcındaki Gerçekleşmemiş PNL

(3) Etkinlik esnasında toplam yatırım = Etkinlik sonundaki toplam gelen işlem miktarı – Etkinlik başlangıcındaki toplam gelen işlem miktarı + Etkinlik esnasında kullanılan bonuslar

ÖDÜL DAĞITIM KURALLARI
1. Kullanıcılar, ödüllerini almak için belirtilen kriterleri yerine getirmeli ve lüzumlu adımları tamamlamalıdır.

2. Günlük İşlem Hacmi sıralaması için bizi takipte kalınca:

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Twitter: https://twitter.com/MEXC_TR

3. Bu yarışmaya ilişik ödüller, MEXC platformundaki öteki vadeli işlem ödülleriyle birlikte alınamaz.

4. Günlük işlem hacmi sıralaması, o günün 02.59’daki (TSİ) işlem hacmi sıralamasını baz alır.

5. Etkinlik 2 ödülleri ve talih çekilişi vadeli bonusu, çekilişten sonraki 48 saat içinde dağıtılacaktır.

6. Etkinlik 1 ödülleri, etkinliğin sona ermesinden itibaren 10 iş günü içinde dağıtılacaktır.

7. Etkinlik 1 ve Etkinlik 2’nin kazananları, ödüllerini almak için Telegram üstünden @KUTAY_MEXC ve @Thomas_MEXC aracılığıyle bizimle iletişime geçmelidirler.

Ek sorularınız için lütfen resmi Telegram grubumuza katılın: https://t.me/MEXCTurkey

SORUMLULUK REDDİ
1. MEXC, düzmece hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar, kendi kendine işlem yapma yada piyasa manipülasyonu benzer biçimde dolandırıcılık faaliyetlerine katılmış olduğu tespit edilen katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı meblağ.

2. Aynı alım satım stratejilerine haiz olduğu tespit edilen katılımcılar diskalifiye edilecektir.

3. Dakika başına yüksek sıklıkta komut verdiği ve iptal etmiş olduğu tespit edilen katılımcılar diskalifiye edilecektir.

4. Aynı IP adresi altında birden fazla hesabın kayıtlı olması durumunda, ilgili hesapların kullanıcıları diskalifiye edilecektir.

5. Piyasa yapıcı hesapların ve alt hesapların, bu etkinliğe katılmasına izin verilmez.

6. MEXC, alım satım, fonlar ve çete davranışları riskleriyle ilgili yukarıda belirtilen bilgiler dahil sadece bunlarla sınırı olan olmamak suretiyle etkinlik kurallarının nihai yorumlanma hakkını saklı meblağ.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey