MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışmasını Başlattı!

MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım Satım Yarışması

MEXC borsa, 2022 senesinde düzenlenen Dünya Kupası’na hususi alım satım yarışması düzenlemektedir. MEXC borsası ile beraber maçlarınızı ayrı bir keyif ile izleyin.

2022 WCFC’ye katılarak büyük ödül olan 100 BTC kazanma şansına erişin.

Vadeli işlemler alım-satım yarışması şartlarını gelin beraber inceleyelim;

Kayıt Periyodu; 25 Kasım 2022 03.00 – 19 Aralık 2022 02.55 (TSİ)
Yarışma Periyodu; 1 Aralık 2022 03.00 – 19 Aralık 03.00 (TSİ)

Kayıt esnasında vadeli işlem hesaplarında toplam net varlığınız 300 USDT bulundurmanız gerekmektedir.

Eğer bu miktarın altında ise yarışmaya katılmaya hak kazanamazsınız. MEXC platformunda tüm USDT – M Vadeli İşlem Çiftleri yarışma için uygun olarak belirlenmiştir.

Katılımcı sayısı ne kadar artar ise, toplam ödül havuzu kademeli olarak artış gösterecektir. Etkinliğin ödül havuz dağılımı ise şu şekildedir;

Etkinlik 1; Toplam Ödül Havuzunun %70’i
Etkinlik 2; Toplam Ödül Havuzunun %30’u

Etkinlik 3; Çark çevirerek %100 kazanma oranı ile günlük 100.000 USDT vadeli işlem bonuslarından hisse alabilirsiniz. İlk çark çeviren kişilerinin hisse ihtimali daha fazladır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey