MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Yarışması Ödül Dağıtıyor!

MEXC 2022 Dünya Kupası Vadeli İşlemler Yarışması 100 BTC Ödül Dağıtıyor!

Dünya Kupası Vadeli İşlemler Alım-Satım Yarışmasında ödül havuzuna katılabilmek için 1 Aralık 03.00 ile 19 Aralık 03.00 içinde düzenlenen yarışmaya katılın.

Bu sayede yalnızca 10.000 USDT’lik bir işlem hacmi oluşturarak siz de katılım sağlayabilirsiniz.

Dünya Kupasını daha keyifli bir hale getirebilmek ve seyir zevkini arttırmak amacıyla düzenlenen yarışma aşağıdaki aşamalardan oluşuyor;

USDT marjinli vadeli işlemlerde alım satım yaparak 100 BTC’ye kadar olan ödül havuzuna katılın.
Günlük 100.000 USDT vadeli işlem bonusu kazanabilmek için çarkı çevirin. Çark çevirmek için her gün 03.00’da yeni bir hak tanımlanmaktadır.
Günlük işlem hacmi sıralamasında ilk 100’de yer alın ve 13.500 USDT ödül almaya hak kazanın.

Tüm bu ödülleri almaya hak kazanabilmek için etkinlik tarihleri içinde vadeli işlemler cüzdanınızda net 300 USDT ve üstünde bir miktar bulundurmanız kafi.

Etkinliğe uygun işlem çiftlerini kullanarak ödülleri kazanmak için yarışmaya başlayabilirsiniz.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey