MEXC, 6.000 USDT Değerinde BONK3L Token Ödüllü BONK3L/3S Kaldıraçlı ETF Ürünlerini Piyasaya Sürüyor

MEXC, kullananların çeşitli yatırım gereksinimlerini karşılamak için 5 Ocak 2023 09.00 (TSİ) itibariyle BONK3L/3S kaldıraçlı ETF ürünlerini piyasaya sürecektir. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

BONK3L – BONK için 3 kat long kaldıraç

BONK3S – BONK için 3 kat short kaldıraç

BONK3L/3S için günlük yönetim tutarı oranı, işlem sayfasında belirtilen ücret oranına bağlı olacaktır.

MEXC Kullanıcıları için Alım Satım Avantajları

Etkinlik Zamanı: 5 Ocak 2023 09.00 – 11 Ocak 2023 09.00 (TSİ)

Bu etkinlikteki kaldıraçlı ETF’ler: BONK3L, BONK3S

Kurallar ve Ödüller

Etkinlik süresince, minimum 300 USDT değerinde işlem hacmiyle BONK3L/3S ürünü alım satımı meydana getiren kullanıcılar 10 USDT değerinde BONK3L token kazanacaktır.

Toplam ödül havuzu 6.000 USDT’dir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına gore dağıtılır.

Notlar:

İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
Ödül almak için kullananların belirli bir vakit çerçevesinde alım satım yapmaları ve KYC doğrulamasını tamamlamış olmaları gerekir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına gore dağıtılır.
Ödül, kazanan kullananların hesabına 3 iş günü içinde dağıtılacaktır. Etkinlik şartlarını karşılayan kullanıcılar [Cüzdan] – [Geçmiş] – [Diğer] bölümünden ödüllerini denetim edebilirler. Etkinlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizlere ulaşın: Telegram: @KUTAY_MEXC
Düzmece hacim yaratma ve her türlü hileli davranış yasaktır. Aksi takdirde, MEXC ödüle el koyma ve hatta hesabı dondurma yetkisine haizdir.
MEXC, etkinlik ile alakalı son sonucu verme yetkisine haizdir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey