MEXC 9. ETF Haftalık Festivali! 10.000 USDT airdrop ödülünden pay kazanmak için ETF alım satımı y…

Etkinliğe ilişkin ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz:

İşlem Çifti: Tüm ETF’ler

Etkinlik Zamanı: 7 Ekim 19.00 – 9 Ekim 19.00 (TSİ)

Sonraki Etkinlik Zamanı: 14 Ekim 19.00 – 16 Ekim 19.00 (TSİ)

Etkinlik Kuralları:

Etkinlik süresince minimum 500 USDT değerinde ETF işlem hacmine ulaşan kullanıcılar, 10.000 USDT ödül havuzu paylaşacaktır. Ödüller, işlem hacmiyle orantılı olarak dağıtılacaktır.

Etkinlik Açıklamaları:

1.İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
2.Haftanın etkinlik ödülleri, bir sonraki haftanın etkinliği başlamadan ilkin dağıtılacaktır.
3.Etkinlikle ilgili sorularınız için Telegram üstünden bizimle iletişime geçebilirsiniz: @KUTAY_MEXC
4.Birden fazla ETF etkinliğine katılan kullananların birden fazla ödül almasına izin verilmeyecektir. Her kullanıcı yalnızca bir kere ödül alabilecektir.
5.Platform, ödül kazanan kullananların KYC doğrulamasını tamamlamalarını talep etme hakkına haizdir. Aynı IP adresi altında birden fazla hesap bulunması yada hile şüphesi bulunması durumunda, platform aynı IP adresi altındaki tüm hesapların ödül haklarını iptal etme hakkına haizdir.
6.MEXC, bu etkinlik ile alakalı son sonucu verme yetkisine haizdir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey