MEXC, AVAX, ETH ve XRP USDT-M Vadeli Yatırımcıları için 20.000 USDT Bonus Ödüllü 76-200x Kaldıraç…

MEXC, 76-200x Kaldıraçlı Vadeli İşlemler Yarışmasını başlatacaktır. Hem yeni hem de mevcut kullanıcılar 20.000 USDT bonus havuzundan hisse almak için yarışmaya katılmaya davetlidir.

Etkinlik bilgileri aşağıdaki gibidir:

Etkinlik Zamanı: 12 Ocak 2023 11.30 – 17 Ocak 2023 11.30 (TSİ)

Etkinlik İşlem Çiftleri: AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT

Katılım:

Etkinlik süresi süresince 76-200x kaldıraçla AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT işlem çiftlerinde devamlı vadeli işlem icra eden kullanıcılar otomatikman etkinliğe katılım elde etmiş kabul edilir. Ek olarak, etkinliğe kaydolmanız gerekmez. Etkinlik 1 ve Etkinlik 2 ödülleri biriktirilebilir ve aynı anda alınabilir. Ne kadar oldukca etkinliğe katılırsanız, o denli oldukca ödül almaya hak kazanırsınız.

Etkinlik 1: Yeni Kullanıcılara Hususi – 10.000 USDT Bonustan Hisse Kazanın

Etkinlik süresince,76-200x kaldıraçla ilk kez vadeli işlem icra eden, AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT devamlı vadeli işlem alım satımında toplam işlem hacmi minimum 10.000 USDT olan kullanıcılar, 5 USDT bonus alacaklardır. İlk 2.000 kullanıcı ile sınırlıdır. Ödüller, ilk gelene ilk hizmet esasına gore bitene kadar dağıtılır.

Ek olarak "Vadeli İşlemler Çaylak Etkinliği"ne de katılabilir ve aynı anda fazladan Vadeli İşlem bonusu kazanabilirsiniz.

1.000$ Bonus Alın (Web):https://www.mexc.com/futures-activity/bonus

1.000$ Bonus Alın (Mobil):https://m.mexc.me/futures/activity/bonus

Etkinlik 2: 76-200x Kaldıraçla Vadeli İşlem Yapın, 10.000 USDT Bonustan Hisse Kazanın

Etkinlik süresince, 76x-200x kaldıraçla devamlı vadeli işlem icra eden, AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT vadeli işlem alım satımında toplam işlem hacmi minimum 50.000 USDT olan kullanıcılar, 10.000 USDT bonus havuzundan hisse kazanacaklardır. Detaylı bonus dağıtımı aşağıdaki gibidir:

Sıralama

Ödül (Vadeli İşlem Bonusu)

Minimum Vadeli İşlem Hacmi

1

1.000 USDT

≥ 1.000.000 USDT

2

600 USDT

≥ 600.000 USDT

3

400 USDT

≥ 400.000 USDT

4-200

Kalan ödül havuzu, kullanıcı başına 50 USDT ile sınırı olan olmak suretiyle, kullanıcılara işlem hacimlerine gore paylaştırılır.

≥ 50.000 USDT

*Toplam Vadeli İşlem Hacmi = Oluşturulan Pozisyon Miktarı + Kapatılan Pozisyon Miktarı (yalnızca 76-200x kaldıraçlı AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT ve işlem tutarı > 0 olan vadeli işlemler sayılacaktır.).

Haftalık Vadeli İşlemler Etkinliği – 20.000 USDT Bonusu Paylaşmak için Alım Satım Yapın!

Notlar

Etkinlik süresi süresince tüm uygun AVAX/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT vadeli işlemleri, etkinlik iştirakı için işlem hacmine (Oluşturulan Pozisyon Miktarı + Kapatılan Pozisyon Miktarı) dahil edilecektir. Yalnızca işlem tutarı > 0 olan vadeli işlemler sayılacaktır.
Etkinlik 1 ve Etkinlik 2 ödülleri biriktirilebilir ve aynı anda alınabilir. Ne kadar oldukca etkinliğe katılırsanız, o denli oldukca ödül almaya hak kazanırsınız.
Ödüller, etkinlik sonuçlandıktan sonrasında 3 iş günü içinde dağıtılacaktır.
Toplu kayıt, düzmece hacim yaratma ve hileli fiil olarak değerlendirilen herhangi bir şüpheli faaliyete dahil olan kullananların hesapları MEXC tarafınca sıkı bir incelemeye doğal olarak tutulur ve etkinliğe uygunluğu iptal edilebilir.
MEXC, bu etkinliğin iptali, uzatılması, feshedilmesi yada askıya alınması, uygunluk şartları ve kriterleri, seçim ve sayısı dahil sadece bunlarla sınırı olan olmamak suretiyle, evvelde bildirimde bulunmaksızın bu yargı ve koşulları herhangi bir zamanda değişiklik yapma yada düzenleme yetkisine haizdir. Kazananlar ve meydana getirilen herhangi bir işlemin zamanlaması ve tüm katılımcılar bu düzenlenmiş şartlara bağlı olacaktır.
Bu etkinliğin yargı ve koşullarının İngilizce orijinal versiyonu ile mahalli dillerdeki çevirileri içinde tutarsızlık olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.
MEXC, yukarıdaki etkinlik detayları ile alakalı son sonucu verme yetkisine haizdir. Ek sorularınız için lütfen alan kişi hizmetleriyle iletişime geçin.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey