MEXC Borsası BTC Dağıtıyor!

MEXC borsası Dünya Kupası hususi kampanyası ile kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunuyor.

Katılımcılar işlem hacmine nazaran yarışma imkânı elde eden sistem, oldukça kolay. Katılım için en temel nokta 300 USDT işlem hacmine haiz olmak.

Yarışmaya katıldıktan sonrasında ise meydana getirilen işlemlere nazaran puanlama yapılıyor. Sıralamada üst sıralarda olmak, BTC havuzundaki ödüllerden yararlanma mevzusunda daha çok fırsat sunuyor.

Havuz ödüllerinden yararlanma oranları şu şekilde;

Katılımcı sayısı 30.000 ve 40.000 arası için 30 BTC ödül havuzu
Katılımcı sayısı 40.000 ve 50.000 arası için 50 BTC ödül havuzu
Katılımcı sayısı 50.000 ve üstü için 100 BTC ödül havuzu

19 aralığa kadar sürecek yarışma süresince çeşitli bonus fırsatları da sunuluyor. Günlük işlem hacmi 5000 USDT üstünde olanlar her gece bir çark çevirme hakkı kazanıyor.

Günlük bir kez kazanılan bu çevirme hakkı ile daha çok ödül kazanmak mümkün. Bunun yanında yarışma süresince kazanılacak PNL puanları da sıralamanın belirlenmesinde mühim rol oynuyor.

Kazananlar incelemeler sonrasında borsa tarafınca açıklanacak.

https://www.mexc.com/tr-TR/futures-activity/trading-competition?id=2022wcfc

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey