MEXC Borsası Dünya Turnuvası Özel Etkinlik

MEXC borsası kullanıcılarına dünya kupasına hususi çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Üç ana etkinlik üstünden meydana gelen faaliyetlerde ödül 100 BTC. Ödül havuzundan yararlanmak ve kendi payına düşeni almak için sende lüzumlu özellikleri yerine getir.

300 USDT taban işlem hacminin yanında ödül havuzundan çark çevirebilirsin. Her gün yenilenen çark hakkı ile rahatça ve keyifli şekilde kampanyadan faydalanabilirsin.

Borsanın sunmuş olduğu bu kampanyaya katılmak için şartlar şu şekilde;

Etkinlik boyutuna nazaran kazançlar artıyor.

İşlem hacimleri hangi etkinliğe katılacağınızı belirler. Dönem süresince 10000 USDT işlem Etkinlik 2 için katılım hakkı sağlıyor.

Borsa şartları taşıyan kullanıcıları için ödül havuzundan kazanç imkânı sunuyor. Bunun yanında günlük her gece yenilenen çark hakkı ile Bonus kazanç fırsatı sunuyor.

Dünya kupası süresince devam edecek katılımlar için kayıt periyodu devam ediyor. 19 Aralık sonunda sonuçlar açıklanacak olup kazananlar sıralamaya nazaran ödül havuzundan faydalanabilecekler.

PNL oranlarına nazaran meydana getirilen katılımlar neticesinde ödüller sahiplerini bulacak. Borsa kullanıcıları için bu tür etkinlikleri hayata geçirmeye devam ediyor.

https://www.mexc.com/tr-TR/futures-activity/trading-competition?id=2022wcfc

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey