MEXC COINGHOST (COGO) Alım Satım İşlemlerinin Yeniden Başlatılması Duyurusu

MEXC, 6 Ekim 2022 17.30 (TSİ) itibarıyla COGO/USDT alım satımına devam edecektir. COGO için para yatırma ve çekme işlemleri aynı anda açılacaktır.

COINGHOST (COINGHOST) kısaltmasının COINGHOST (COGO) olarak değiştirildiğini lütfen göz önünde bulundurun, daha çok data için lütfen linkteki duyuruyu (https://support.mexc.com/hc/tr/articles/11190121305881-MEXC-Token-ve-S%C3%B6zle%C5%9Fme-Swap%C4%B1n%C4%B1n-Haz%C4%B1rlanmas%C4%B1nda-COINGHOST-COINGHOST-Al%C4%B1m-Sat%C4%B1m%C4%B1n%C4%B1-Ask%C4%B1ya-Alacak) deneyin.

Askıya alma esnasında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, desteğiniz için teşekkür ederiz!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey