MEXC, Coreum(CORE) Tokenini Coreum(COREUM) Olarak Yeniden Adlandırdı

MEXC, kullananların alım satım deneyimlerini geliştirmek için, Coreum(CORE) tokeninin adını resmi olarak Coreum(COREUM) olarak tekrardan adlandırdı.

COREUM yatırma hizmeti dönem dışı bırakıldı. COREUM/USDT işlem çiftinin spot alım satımı 15 Ocak 2023 07.00 (TSİ) tarihinde askıya alınacak ve bununla beraber çekme işlemleri de dönem dışı bırakılacaktır.

Token swap oranı 1 (eski CORE tokeni) : 1 (yeni COREUM tokeni).

COREUM/USDT spot alım satımı, tekrardan adlandırma süreci tamamlandıktan sonrasında 15 Ocak 2023 13.00 (TSİ) tarihinde açılacaktır.

Bu durumun niçin olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Desteğiniz için teşekkürler!

COREUM hakkında daha çok data: https://support.mexc.com/hc/tr/articles/5972827480089-MEXC-Coreum-CORE-Projesini-De%C4%9Ferlendirme-B%C3%B6lgesinde-Listeleyecek

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey