MEXC, NFT Endeksi – NBRACELETS Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve kullananların alım satım gereksinimlerini karşılamak için İnovasyon Bölgesinde NFT Endeksi, NBRACELETS projesini listeleyecektir.
Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

Proje Adı: Friendship Bracelets

Token Kısaltması: NBRACELETS

İşlem Çifti: NBRACELETS/USDT

Alım Satım Zamanı: 13 Ocak 2023 15.00 (TSİ)

Bölünme Oranı: 1:1.000.000 (1 NFT, 1.000.000 NFT Endeksine bölünecektir)

*Not: İnovasyon bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir. Lütfen risklerinin bilincinde olun.

Friendship Bracelets Hakkında

Art Blocks’un kurucusu Erick Calderon ve sanatçı Donald Judd tarafınca başlatılan proje, Art Blocks topluluğunun bugünkü haline gelmesine katkıda bulunan kreatörlere, yapımcılara, geliştiricilere ve koleksiyonculara Art Blocks’un takdirinin ifade eden bir tokendir. Bu projeye katılmak, hem çevrimiçi hem de IRL olarak, sanat + topluluğunun bu evriminin bir parçası olduğunuzun bir göstergesidir.

Resmi Websitesi: https://www.artblocks.io/

NFT Endeksi Iyi mi Çalışır:

MEXC, özenle seçilmiş NFT sanat eserlerini alır, bu tarz şeyleri belirli sayıda bölüme ayırır ve peşinden ilgili NFT Endeksini listeler.
Kullanıcılar, NFT Endeks alıp satarak NFT’nin ilgili parçalarını alabilirler.
MEXC, 10 NFT sanat eserini 10.000.000 parçalı bir endekse bölerse, 1.000.000 birim satın alan kullanıcılar bu tarz şeyleri tam bir NFT ile değiştirebilmek için haftalık olarak MEXC ile iletişime geçebilir! Nadirlik ne kadar yüksek olursa, işlem o denli geç olur.
Bir kullanıcı tam bir NFT alışverişinde bulunduğunda MEXC yeni bir NFT satın alır. Yeni satın alınan NFT’nin bölünme oranı 1:1.000.000 olarak belirlenmiştir.
MEXC tarafınca tutulan NFT sayısı, NFT serisinin toplam sayısının %10’undan fazla değildir.
Not:

NFT Endeksi yalnızca NFT’lerle bağlantılıdır. Proje ekibine ilişkin tokenlerle hiçbir ilgisi yoktur.
MEXC yalnızca satın alınan NFT’leri böler, bu durum zincir üstündeki NFT’leri içermez.
Tokenler, haiz olduğunuz NFT’ler için token airdropları dağıtıldıktan sonrasında, NFT Endeksi’ndeki varlıklarınıza gore eşit oranlarda airdrop olarak gönderilir.
MEXC, piyasa talebine gore daha çok Friendship Bracelets satın alacak ve elinde tutacaktır. Gelecekte eklenecek olan NFT için ek olarak duyuru yapılmayacaktır. Lütfen Friendship Bracelets NFT tutma adresimizi yakından takip edin: https://opensea.io/0x6d1E6BC8D6557eB124ecC5296C15B78901d70F3D

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey