MEXC, Protocon (PEN) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, Protocon (PEN) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve PEN/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
PEN/USDT Alım Satımı: 22 Kasım 2022 15.00 (TSİ)
*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafınca sağlanmıştır. Bir tek referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Protocon (PEN)

Maksimum Arz: 5.000.000.000 PEN

Resmi Websitesi: https://protocon.io

Blok Gezgini (BEP-20): https://bscscan.com/token/0xa5dec77c4d1b4eba2807c9926b182812a0cbf9eb

Twitter: https://twitter.com/protoconpen

Telegram (Resmi): https://t.me/Protocon_Official

Telegram (Kore): https://t.me/Protoconpen_KR

Medium: https://medium.com/@protoconpen

Whitepaper: https://protocon.io/wp-content/uploads/protocon_whitepaper_v.1.1.1-eng.pdf

Projenin Kısa Tanıtımı

Protocon, Web3 ekosistemini oluşturmak için temel altyapı olacak bir Katman 1 genel blok zinciri platformudur. Protocon, tümü blok zincirinde tanımlanabilir problemler olan mainnet hızı, ölçeklenebilirlik, ayrışık ağ köprüleme, akıllı sözleşme (güvenlik önlemleri, riskler, karmaşıklık) ve ağ ücretleri açısından sorunları çözmeyi amaçlamaktadır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey