MEXC, Tamamen Yeni Vadeli İşlemler M-Day Etkinliğini Başlatıyor

Vadeli işlem kullanıcılarımıza ek avantajlar sağlamak amacıyla, kullananların vadeli işlemlerde alım satım yapabileceği ve parasız yeni trend token airdropları kazanabilecekleri vadeli işlemlere hususi yeni bir alım satım etkinliği olan Vadeli İşlemler M-Day’in lansmanını duyurmaktan coşku duyuyoruz. Parasız airdroplar her hafta birden fazla turda verilecektir. Haftalık sürprizlere katılın!

Her alım satım turunda, minimum alım satım gereksinimlerini karşılayan kullanıcılar çekilişe katılabilir ve proje token kazanma şansı yakalayabilirler. Oldukca çeşitli yeni trend tokenler sizleri bekliyor! Kullanıcılar, vadeli işlem alım satımı yaptıktan sonrasında airdrop almak için günlük olarak Vadeli İşlemler M-Day etkinliklerini denetim edebilirler.

Daha çok informasyon edinmek yada devam eden turlara katılmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayın:

Vadeli İşlemler M-Day x 54.800 JOYSTICK: 11 Ekim 2022 14.00 – 12 Ekim 2022 14.00 (TSİ)

Vadeli İşlemler M-Day x 769.128 MNTL: 11 Ekim 2022 12.00 – 12 Ekim 2022 12.00 (TSİ)

Görüntülemek için tıklayın (Websitesi):https://www.mexc.com/futures-mday

Görüntülemek için tıklayın (Mobil):https://m.mexc.com/halving/list/futures-mday

Daha çok Vadeli İşlemler M-Day etkinliği katılımınızı bekliyor!

Alternatif olarak, kullanıcılar etkinlik sayfasına aşağıdaki yöntemlerle de girebilir:

Websitesi
MEXC ana sayfasına (www.mexc.com) gidin, direkt gezinme çubuğundan yada [Kazan] menüsünden [Vadeli İşlemler M-Day] üstüne tıklayın.

Kullanıcılar ek olarak Vadeli İşlemler sayfasına gidebilir, direkt gezinme çubuğundan yada [Etkinlik] menüsünden [Vadeli İşlemler M-Day] seçeneğine tıklayabilirler.

Uygulama
Kullanıcılar Vadeli İşlemler M-Day etkinliklerine [Vadeli İşlemler M-Day] butonuna, posterlere yada anlık bildirimlere tıklayarak girebilirler.

MEXC’de Ticaretin Tadına Varın

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey