MEXC Tarafından Vadeli Çiftler Piyasası ile İşlem Ücreti Etkinliği Başlatılacak!

MEXC Tarafınca Vadeli Çiftler Piyasası ile İşlem Tutarı Etkinliği Başlatılacak!

MEXC borsa platformu tarafınca vadeli işlemler ile beraber birçok kullanıcının çeşitli avantajlardan yararlanma imkânı oluyor.
Mevcut iş geliştirme çabalarına ek olarak sizler için senelik %1.200 miktarında büyük bir gelişme oranı elde edilme şansı sunuluyor. Küresellik kategorisi içinde yer edinen bu adres bilhassa ilk 10 sıralamasında yer almakta olup büyük bir kıvanç ve gurura haiz olmaktadır. Gerçekleşmesi planlanan sıfır piyasa yapıcı işlem tutarı etkinliği tüm kullanıcılar için tüm vadeli işlem tipleri dahilinde geçerli olacak.

Planlanan başlangıç zamanı: 1 Aralık 2022 saat: 03.00 (TSİ)

Meydana gelen vadeli işlemler dahilinde çiftler piyasası içinde bulunan işlem tutarı etkinliğinin bitiş zamanı hemen hemen belirlenmemiş olup bu durum ek bir duyuru yardımıyla sizlere duyulacak.
Mevcut platform içinde kullanıcılar bu durum yakından takip ederek gelecek duyuruları ve detayları elde etme şansına haiz olmakta.

Kullanıcılar aşağıda yer edinen bağlantı üstünden giriş sağlayarak MEXC borsası dahilinde yerini alma şansına haiz. Üstelik bu adres üstünden çeşitli yarışmalar ve çeşitli ödüller imkanları da sizleri bekliyor.

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Platform içinde hemen hemen yeni bir kullanıcıysanız bu platforma dair çeşitli bilgiler öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

https://support.mexc.com/hc/tr/articles/4411455789849

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey