MEXC, Terran Coin (TRR) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

MEXC, Terran Coin (TRR) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve TRR/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme:Açıldı
TRR/USDTAlım Satımı: 6 Ekim 2022 17.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin bilincinde olunuz.

Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafınca sağlanmıştır. Yalnız referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Terran Coin (TRR)

Toplam Arz: 10.000.000.000 TRR

Resmi Website: https://terrancoin.com/

Blok Gezgini (BEP-20): https://bscscan.com/token/0xbb95cc1c662d89822bda29d2e147b124406e6e42

Twitter: https://twitter.com/terrancoin

Telegram: https://t.me/terrancoin

Whitepaper: https://terrancoin.com/whitepaper.pdf

Projenin Kısa Tanıtımı

Terran, kripto para gönderme, alma ve işlemlerde verimliliği artırmayı amaçlayan bir blok zinciri platformu projesidir. Proje, akıllı sözleşmeler için halka açık bir blok zinciri kullanarak kullanıcılarına gelişmiş hizmetler sunmayı amaçlıyor.

Terran, şu anda blockchain endüstrisini rahatsız eden en mühim sorunlara bir çözüm sunuyor. Kullanıcılarının daha yüksek ölçeklenebilirlik ve esneklik deneyimleyebilmesi için birçok zincir dışı ve zincirler arası çözüm getirecek.

Geliştiriciler, satıcılar ve yatırımcılar dahil olmak suretiyle küresel topluluk, Terran platformundan yararlanacak. Özetlemek gerekirse, satıcılardan online olarak mal ve hizmet satın alan kullanıcılar, işlemlerini daha sorunsuz yapmış olacaktır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey