MEXC Tüm Vadeli İşlem Çiftlerinde İşlem Ücretlerini Sıfır Piyasaya Göre Uyarlama Etkinliğini Başl…

En başarı göstermiş kripto para borsalarından kabul edilen MEXC, yeni bir etkinlik başlattı.

MEXC Vadeli Futures, %1200’lük bir gelişme oranı kaydetti ve ilk 10’da yer aldı. Bundan dolayı onlar, tüm vadeli işlem çiftlerinde Sıfır Yapıcı Tecim Tutarı başlatmaya karar kıldılar.

Etkinlik tarihinin başlangıç zamanı 1 Aralık 03:00 (TSİ) olarak ayarlanmıştır.

Sadece bu etkinliğin ne süre sona ereceği hakkında bir informasyon yok.
MECX, bu ​​mevzuda hemen sonra izahat yapacaklarını dile getirdiler.
Bu Piyasa Yapıcı Sıfır İşlem Tutarı Etkinliği, tüm MEXC vadeli işlem çiftleri için kullanılabilir.
Bu etkinlik onlar için oldukça mühim bundan dolayı süratli ticari çabaları yardımıyla mühim bir gelişme elde ettiler.
MEXC’ye ilk gelişiniz ise yeni bir kullanıcı olarak aşağıdaki kılavuza bakmanızı tavsiye ederiz: https://support.mexc.com/hc/tr/articles/4411455789849

Eğer siz bunun benzer biçimde daha çok etkinlik görmek ve sevdiklerinize bu etkinlikleri paylaşmak istiyorsanız, çağrı bağlantısını kullanarak kimi isterseniz MEXC’e çağrı edin: https://www.mexc.com/invite

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey