MEXC Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Etkinliğini Başlatıyor!

MEXC Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı Etkinliğini Başlatıyor!

MEXC vadeli işlemleri ile beraber pek oldukça kullanıcı için büyük avantajlar meydana geliyor.

Elde edilmiş iş geliştirme çabaları sonucunda sizler de senelik olarak %1200 miktarında gelişme oranı elde edebilirsiniz.
Bu alanda küresellik kategorisi dahilinde ilk onda yer edinen şirket gurur ve mutluluk içinde bulunmaktadır. Meydana gelecek olan sıfır piyasa yapıcı işlem tutarı etkinliği kullananların tüm vadeli işlem tipleri içinde geçerli oluyor.

Planlanan başlangıç zamanı: 1 Aralık 2022 saat: 03.00 (TSİ)

Tüm vadeli işlemler çiftlerinde piyasa yapıcı işlem tutarı etkinliğinin bitiş zamanı hakkında informasyon bulunmamakta olup bu durum ek bir duyuru ile duyurulması planlanıyor.

Bu platformu yakından takip ederek meydana gelecek duyuruları erkenden öğrenebilirsiniz.

Aşağıda yer edinen bağlantıya tıklayarak her kullanıcı MEXC borsası ailesi içinde yerini alabilir. Çeşitli yarışmalara katılarak çeşitli ödüller kazanma şansına haiz olabilir.

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Eğer ortam üstünde hemen hemen yeni bir kullanıcıysanız bu platforma dair çeşitli bilgiler öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

https://support.mexc.com/hc/tr/articles/4411455789849

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey