MEXC, Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Etkinliğini Başlatıyor!

MEXC, Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı Etkinliğini Başlatıyor!

En başarı göstermiş kripto para borsalarından kabul edilen MEXC yeni bir etkinlik başlattı. Bu etkinliği siz kıymetli kullanıcılarına armağan etmektedir. Bu zamana kadar verilen destek sunar neticesinde buraya gelen MEXC borsası senelik hacimleri öteki borsaları geride bırakarak küresel anlamda ilk 10 içine girmiştir. Kripto para borsası olan MEXC, ABD tarafınca lisanslanan 4. Kripto para borsası olmuştur.

Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı etkinliğinin kurallarını sizlere aktaralım;

Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde olan bu etkinlik 01 Aralık 2022 Türkiye Saati ile 03.00 tarihinde adım atmıştır.
Vadeli İşlemler etkinliğin bitiş süresi hemen hemen belirlenmemiştir. Etkinlik, öteki bir duyuruya kadar devam edecektir.

Bu etkinlik yalnız “Vadeli İşlemler Çiftlerinde” geçerli olacaktır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey