MEXC, Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Etkinliğini Başlattı!

MEXC Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı Etkinliği!

MEXC kripto para borsası kullanıcılara yeni bir etkinliği duyurdu. Etkinlik başlangıç süresi ise 1 Aralık olarak belirlendi.

MEXC borsası, vadeli işlemlerin süratli iş geliştirme çabaları ile birleşmesi sonucunda senelik olarak %1200’lük büyümeye gitti.
Şirket, yakalanan bu gelişme oranı ile günlük işlem hacminde küresel olarak ilk 10’a girmeyi başardı. Şirket, tüm bu süre zarfında destek olan kullanıcıları da es geçmedi.
İlk 10’a girmeyi başaran şirket, tüm vadeli işlem çiftlerinde geçerli olan “Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı” etkinliğini an itibari ile duyurdu.

Etkinlik başlangıç süresi olarak ise 1 Aralık 2022 saat 3.00 belirlendi. Şu an için etkinliğin bitiş zamanı ile ilgili net bir izahat yapılmadı. Meydana getirilen tüm vadeli işlem çiftlerinde bu etkinlikten yararlanmak mümkün.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey