MEXC, Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Etkinliğini Başlattı!

MEXC, Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı Etkinliğini Başlatıyor!

MEXC, senelerdir sektörün içinde olan kripto para borsa alanında siz kıymetli kullanıcılarına hizmet verir. Sektör içinde güvenli bir borsa haline gelmiştir.

MEXC borsasının yeni etkinliğini sizlere duyurmaktan büyük onur duyarız. Yeni etkinliğe gelin hep beraber göz atıp, kurallarını inceleyelim;

Etkinliğin adı Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı
Etkinlik zamanı 01 Aralık 2022 TSİ ile 03.00 tarihinde adım atmıştır.
Etkinlik bitişi hakkında data bulunmamaktadır. Ek bir duyuru ile bitiş zamanı belirlenecektir.

MEXC borsa, bu etkinliği oluşturma amaçlarından en önemlisi kullananların aktifliği, desteklerini sürdürmeleri adına oluşturmuştur. İşlem hacimleri içinde küresel alandan ilk 10 platform arasına girer.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey