MEXC Türkiye Kullanıcılarımıza Özel Etkinlik

MEXC Türkiye Ekibi olarak uzun soluklu desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz! Desteklerinizi karşılıksız bırakmamak için [Türk Kullanıcılarımıza Özel Etkinlik] hazırladık!

Etkinliğe katılarak çeşitli ödüller almaya hak kazanın.

Katılımınızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

[b]Etkinlik ayrıntıları aşağıdaki gibidir:[/ b]

Etkinlik Zamanı: 5 Ekim – 9 Ekim

Katılım Koşulları: Bu etkinliğe bir tek Türk kullanıcılar katılım sağlayabilecektir.

Etkinlik 1: Hesap Açın ve KYC Doğrulamasını Tamamlayın, 10 USDT Vadeli İşlem Bonusu Kazanın

Etkinlik döneminde MEXC’de hesap açan ve KYC doğrulamasını tamamlayan kullanıcılar 10 USDT Vadeli İşlem bonusu almaya hak kazanırlar.

Etkinlik 2: Arkadaşlarınızı Vadeli İşlem Halletmeye Çağrı Edin, Arkadaşınızın Vadeli İşlem Hacmi 5000 USDT’ye Ulaşırsa, İki Taraf da 5 MX Ödül Kazanır

Yeni bir kullanıcı çağrı bağlantısı üstünden hesap açtığında ve çağrı edilen kullanıcının vadeli işlem hacmi minimum 5.000 USDT’ye ulaştığında her iki taraf da ödül almaya hak kazanacaktır. Hem çağrı eden hem de çağrı edilen kullanıcı 5 MX ödül kazanacaktır. (Çağrı Eden Kullanıcı, en fazla 250 MX ödül alabilir)

Yargı ve Koşullar

Etkinlik 1 ve Etkinlik 2 ödülleri aynı anda alınabilir.
Ödüller, etkinliğin bitiminden sonrasında 7 iş günü içinde kullanıcılara gönderilecektir.
MEXC, düzmece hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma yada piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme yetkisine haizdir.
MEXC, etkinlik hakkında son sonucu verme yetkisine haizdir. Sorularınız için lütfen MEXC satın alan hizmetleriyle iletişime geçin.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey