MEXC Türkiye Türk Kullanıcılara Özel “MEXC ile 2022” Etkinliğini Başlatıyor!

MEXC Türkiye, Türk kullanıcılarına hususi "MEXC ile 2022" etkinliğini başlatıyor. Uygulamamız üstünde MEXC ile 2022 bölümünü açmanız ve kaç gün ilkin kayıt olduğunuzu gösterir ekran fotoğrafını ilgili gönderi altında hikayeniz ile paylaşmanız yeterlidir.

Etkinlik 1. Tur: İlgili Gönderi Altında yada Telegram kanalımızda "MEXC ile 2022" görseliyle birlikte #MEXCileNiceYıllara etiketi ile hikayenizi paylaşın, 1500 USDT ödül havuzunu paylaşın.

Katılım Formu: https://forms.gle/eAj2BFjKBZ4cbaVZ8

*Bu formu 1 Telegram 1 Twitter katılım için toplamda 2 kez doldurabilirsiniz. 3 ve üstü biçim doldurumları etkinlik katılımını geçersiz kılacaktır.

İlgili Gönderi: https://twitter.com/MEXC_TR/status/1612799146032865281

*Büyük ödülleri alan ilk 3 kullanıcı Twitter ya da Telegram kanalı farketmeksizin etkinliğe katılan kullanıcılar arasından rastgele seçilecektir.

*Bununla beraber hem Twitter hem de Telegram üstünde etkinliğe katılan kullananların kazanma şansı x2 olarak belirlenecektir fakat toplamda kazandıkları ödül miktarında değişim olmayacaktır.

Etkinlik 2. Tur: Bu gönderiyi beğenin, paylaşın, alıntılayıp retweet edin 10 USDT kazanan 30 kişiden biri olma şansını yakalayın!

İlgili Gönderi: https://twitter.com/MEXC_TR/status/1612799146032865281
Katılım Formu: https://forms.gle/3iZHCMkUkKFyhMfWA

*Etkinlik 1’de kazanan kullanıcılar Etkinlik 2 ödüllerinde de kazanma şansına sahiptirler ve ödül miktarı da doğrusal olarak artar.

Etkinlik 3. Tur: Oldukça yakında…

Şartlar ve Koşullar:

-Bu etkinliğe yalnız KYC doğrulamasını tamamlamış Türk kullanıcı katılabilir.
-Kazanan kullanıcılar etkinlik şartlarını yerine getiren ve formu dolduran kullanıcılar arasından çekiliş yolu ile belirlenecektir.
-MEXC, bu etkinlik hakkında nihai yorumlama hakkına haizdir.
-Herhangi bir hileli işlem durumunun tespiti durumunda kullanıcı katılım hakkını kaybedebilir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey