MEXC X XEN Kripto Özel: 15.000 USDT Değerindeki XEN Ödülünden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Alım…

MEXC, XEN Crypto topluluğuna hususi Referans etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyar, toplam 15.000 USDT tutarındaki XEN sizleri bekliyor!Etkinlik bilgileri aşağıda gösterilmiştir:

XEN Etkinlik Sayfası:> https://www.mexc.com/landings/XEN2?handleDefaultLocale=keep <

Etkinlik Zamanı: 10 Ekim 2022 09.00 – 17 Ekim 2022 19.00 (TSİ)

Etkinlik süreci süresince, tüm çağrı edenlerin:

Etkinliğe başarıyla katılmak için etkinlik sayfasındaki [Etkinliğe Kaydol] seçeneğine tıklaması gerekmektedir.

Etkinlik I. 15.000 USDT Tutarındaki XEN Ödülünden Hisse Almak için Arkadaşlarınızı Alım Satım Halletmeye Çağrı Edin!

Etkinlik süresi süresince, hem çağrı edenler(siz) hem de davetliler, her davetli aşağıdaki görevleri tamamladığında 10 USDT değerinde XEN alabilir. Her çağrı eden, 10 davetliyi çağrı ederek en fazla 100 USDT değerinde XEN alabilir.

Her davetlinin davetinin başarıya ulaşmış olarak nitelendirilebilmesi için aşağıdaki 3 görevi tamamlaması gerekir:

[Referans Kodu / Referans Bağlantısı]] vasıtasıyla MEXC hesabı açılmalıdır.
XEN/USDT spot işlem çiftinde minimum 300 USDT değerinde işlem hacmine haiz olmalıdır.
Etkinlik sona erene kadar MEXC Spot cüzdanında herhangi bir dijital varlığa ilişik minimum 100 USDT bakiyeye haiz olmalıdır.

Not:

Toplam 15.000 USDT tutarındaki XEN ödül havuzu, ilk gelene ilk hizmet esasına nazaran dağıtılacaktır.
Çağrı ettiğiniz arkadaşlarınızın çağrı bağlantınız vasıtasıyla hesap açması gerekmektedir. Aksi takdirde, çağrı ilişkisi tespit edilemez.

Yargı ve Koşullar

Tüm davetliler etkinliğe başarıya ulaşmış bir halde katılmak için etkinlik sayfasındaki [Etkinliğe Kaydol] seçeneğine tıklamalıdır.
Bu etkinliğe katılan kullananların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden ilkin lüzumlu KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu toplam işlem hacmi için sayılacaktır.
XEN token ödülleri, etkinlik sona erdikten sonrasında 11 iş günü içinde kazananların MEXC spot cüzdanlarına tahsis edilecektir.
XEN ödüllerinin miktarı, dağıtım esnasında MEXC Global’deki gerçek zamanlı XEN/USDT fiyatına bağlı olacaktır.
MEXC, düzmece hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma yada piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı meblağ.
Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, bu etkinlik hakkında son sonucu verme yetkisine haizdir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey