Superonline’dan Millenicom’a geçilir mi?

Superonline fiber kullanıyorum. Sözleşme bitimine azca kaldı ve uzatmak istemiyorum. Daha ilkin Vodafone kullanmıştım bunu da istemiyorum.
Tek şansım Superonline altyapısından fiber veren bölgeler, 100Mbps isterim bundan dolayı. Geriye bildiğim D-Smart ve Millenicom kalıyor.
Millenicom sitesinde altyapı sorgulattığımda 100Mbps alabileceğim yazıyor.

Eğer Millenicom’a karar vermezsem D-Smart web+TV geçeceğim benzer biçimde. Millenicom olursa da Millenicom + Digitürk düşünüyorum.

Eskişehir’de Millenicom bayisi arattım Google’da fakat bulamadım. Bu fena oldu. Eğer bir mesele yaşarsam teknik ekip işi ne olacak? Günlerce internetsiz kalma ihtimalim var mı bundan dolayı asla bu tarz bir olay neredeyse olmadı şimdiye kadar?
Superonline bırakınca tvplus+modem vs hepsini vereceğim ve modemsiz kalacağım. Fakat apartmanda Superonline fiber kutusundan gelen modeme bağlı fiber kablo duracak. Modem işi iyi mi olacak? Verecekleri modemi bu kutudan eve gelen fiber kablosuna iyi mi takacağım? Modemi iyi mi yollayacaklar yada Millenicom bırakmak zorunda kalırsam iyi mi iade edeceğim?

Ek olarak kafama takılan sorular. Burası iyi bir şirket mı şu demek oluyor ki güvenebilir miyim? Bulunduğum şehirde bir bölgeleri olmaması sorun yaratır mı? (teknik ekip vs)
Millenicom’a aylık ödemeleri bankaya otomatik yönerge verebilecek miyim?
Sitesinde adresimde her ne kadar 100Mbps aldığım yazsa da bunu müracaat esnasında yeniden denetim edecekler mi?