Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Zamanı!

MEXC, Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı Etkinliğini Başlatıyor!

MEXC kripto para borsa platformudur. Uzun süredir bu sektörde hizmet veren MEXC, kendini kripto mevzusunda egemen olan kişilere kanıtlamış ve güvenlerini kazanmış bir platformdur.

MEXC, siz kıymetli kullananların destekleriyle buralara gelmiş olarak sizlere mükemmel bir etkinlik getirdi. Bu etkinliğin adı Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Tutarı. Sizlere bu etkinliğin kurallarını aşağıda listelemeye çalıştık.

Etkinlik, 01 Aralık 2022 Türkiye Saati ile 03.00’da adım atmıştır.

Etkinliğin bitiş zamanı hakkında duyuru yapılmamıştır. Bir sonrasında ki duyuru gelene kadar etkinlik devam edecektir.

Bu etkinlik, MEXC borsası içinde “Vadeli İşlem Çiftlerinde” geçerli olmaktadır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey