Türk Telekom boş port yok

Bu rezilliği görün diye ve bir ihtimal öneride bulunacak dostlar vardır diye açıyorum mevzuyu. Evet yıl olmuş 2022 fakat ben 1 aydır yeni taşındığım yere web bağlatamıyorum sebep ise boş port yok, ne ADSL ne VDSL boş port yok.. Müdürlüğe dilekçe verdim bana hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmadı, BTK üstünden şikayette bulundum 1 aydır bana aynı bot mesajı attılar. Ileti şu şekilde:

Şikayeti Çözümle

Sayın xxxx,
İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili lüzumlu incelemeler tamamlanmıştır. İnternet hizmetinden yararlanmak istediğiniz adreste web altyapımız bulunmakta sadece bölgedeki talep yoğunluğu sebebiyle ek kapasite ihtiyacı oluşmaktadır. Ön başvuruda bulunmanız durumunda kapasite uygunluğu oluştuğunda ve çalışmalarımız tamamlandığında size kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte erişim talep ettiğiniz adresteki mobil şebekenin hizmet verilebilirlik durumuna nazaran Türk Telekom Mobil 4,5G tarifelerimizden yararlanabileceğinizi belirtmek isteriz. Türk Telekom Mobil 4,5G tarifelerimiz için başvurunuzu; ? Türk Telekom Ofis ve Mağazaları ? 4441444 Türk Telekom Davet Merkezi ? www.turktelekom.com.tr web adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla.

İtina ile ”kendilerinden bir hizmet almak istemediğimi, başka bir sağlayıcıdan almak için boş port talep ettiğimi, beni kendi tekellerine zorladıklarını” söyledim 1 ay süresince aynı bot mesajı attılar son olarak sert çıkıp ”Potansiyel müşterisini 1 aydır geçiştiren devamlı bot bildiri atan dandik bir şirket” olduklarını yüzlerine söylediğimde BTK şikayetim kurum tarafınca kapatıldı. Yapmamı önerdiğiniz başka bir şey var mıdır? Ben bu firmaya gidip başvuruda bulunup, daha interneti bağlatma aşamasında dahi doğru muntazam ilgilenemeyen ”sevgili” firmaya 2 yıl taahhüt verip kendimi tutsak etme benzer biçimde bir niyette değilim işin açığı. Magnet önerecek olan arkadaşlara da şöyleki söyleyeyim evde Telekom 4.5G si çekmiyor. Sözde 4.5G 3 Mbps geliyor. Cuma yada perşembe günü müdürlüğe bir ziyaretim olacak ve hakikaten tatsız geçecek, 1 aydır web yok, şebeke çekmiyor, bıktık doğrusu.