Vadeli Liderlik Sıralaması Etkinliğinin 14’üncü Sezonu 75.000 USDT Toplam Bonus Havuzu ile Başlıy…

Tüm kullananların günlük olarak PNL miktarlarına nazaran sıralanacağı Vadeli Liderlik Sıralamasını duyurmaktan coşku duyuyoruz. USDT-M vadeli işlemlerine katılan kullanıcılar, PNL’lerini ve günlük sıralamalarını denetim edebilirler. Etkisinde bırakan alım satım becerilerinizi göstermenin tam zamanı! Katılımınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yatırım uzmanı olun ve göz kamaştırıcı ödüller kazanma şansı elde edin! Vadeli Liderlik Sıralamasını görüntülemek için aşağıdaki talimatları izleyin.

Websitesi: MEXC ana sayfasını (www.mexc.com) ziyaret edin, gezinme çubuğunda ilkin [Vadeli İşlemler]’e peşinden [Vadeli Liderlik Sıralaması] seçeneğine tıklayın.

Vadeli İşlem Liderlik Sıralamasını kutlamak için MEXC, toplamda 75.000 USDT değerinde bir bonus havuzuyla Pro Düzey Vadeli İşlem Alım Satım Yarışmasının 14’üncü sürem etkinliğini düzenleyecektir. Günlük 15.000 USDT değerinde bonus paylaşılacaktır. Her bir kullanıcı günlük 1.800 USDT’ye kadar bonus kazanabilir. Tüm ödüller bir sonraki gün verilecektir. Katılımınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Etkinlik Kuralları

Etkinlik Zamanı: 15 Ocak 2023 19.00 – 20 Ocak 2023 19.00 (TSİ)

Etkinliğe Katılım: Etkinlik süresi süresince herhangi bir USDT-M vadeli işlem alım satımı icra eden kullanıcılar otomatikman katılımcı olarak kabul edilecektir. Alt hesaplar, piyasa yapıcı hesaplar ve ajanslar katılmaya uygun değildir.

Etkinlik Ödülleri

Etkinlik esnasında kullanıcılar, PNL’lerine nazaran günlük olarak sıralanacaktır. İlk 100’de yer edinen kullanıcılar (minimum 40.000 USDT işlem hacmine ulaşılmalı) günlük 15.000 USDT bonus havuzunu paylaşacaktır. Birinci olan kullanıcı 1.800 USDT bonus kazanacaktır. Bonuslar bir sonraki gün dağıtılacaktır.

Sıralama
Bonus (USDT)
Günlük Bonus Havuzu Yüzdesi %
Kullanıcı Başına Bonus (USDT)
1
1.800
%12
1.800
2
1.500
%10
1.500
3
1.200
%8
1.200
4-10
4.200
%28
600
11-20
3.000
%20
300
21-50
1.800
%12
60
51-100
1.500
%10
30

Etkinlik Yargı ve Koşulları:

1. PNL = Etkinlik Sürecinin Sonundaki Gerçekleşmiş PNL + Etkinlik Sürecinin Sonundaki Gerçekleşmemiş PNL – Etkinlik Sürecinin Başlangıcındaki Gerçekleşmiş PNL – Etkinlik Sürecinin Başlangıcındaki Gerçekleşmemiş PNL.

2. Getiri = PNL / (Başlangıç Dönemindeki Net Varlık Kıymeti + Etkinlik Dönemindeki Toplam Geçirme x %100. (Etkinlik Dönemindeki Toplam Geçirme = Etkinlik Sürecinin Sonundaki Toplam Geçirme – Etkinliğin Başlangıcındaki Toplam Geçirme + Etkinlik Döneminde Alınan Bonus)

3.Her günlük tur 19.00’da (TSİ) başlamış olacak ve bir sonraki gün 19.00’da (TSİ) sona erecektir.

4. Etkinlik esnasında, iki yatırımcının PNL oranının eşit olarak sıralanması durumunda, iştirakçilerin getiri değerleri nihai sıralamayı belirleyecektir.

5. Kazanan iştirakçilerin ödül havuzundan hisse almaları için o günden hesaplama tarihinin sonuna kadar USDT-M vadeli işlem hacimlerinin minimum 40.000 USDT olması gerekmektedir.

6. Yalnızca işlem hacmi şartını karşılayan, pozitif PNL ve getiriye haiz kullanıcılar ödül almaya hak kazanır.

7. Bu etkinliğe ilişkin ödüller, MEXC platformunda aynı dönemde gerçekleşen öteki Vadeli İşlemler PNL/Getiri Oranı etkinlik ödülleriyle aynı anda alınamayacaktır.

8. Ödüller etkinliğin sona ermesinden itibaren 3 gün içinde verilecektir.

9. Alt hesaplar etkinliğe katılmak için bağımsız hesaplar olarak kullanılamaz.

10. Piyasa yapıcılar ve kurumsal kullanıcılar bu etkinliğe katılamaz.

11. Hesaplama döneminde alım satım yapmayan kullanıcılar istatistiklere dahil edilmeyecektir. Mesela, bir kullanıcının dün açmış olduğu pozisyonu bulunuyorsa ve bugün alım satım yapmadıysa, kullanıcının bügüne ilişkin istatikleri dahil edilmeyecektir.

12. Lütfen bonusunuzu kullanmadan ilkin Vadeli İşlem Bonusu Talimatlarını okuyun: https://support.mexc.com/hc/tr/articles/360054434472.

13. MEXC, yukarıda geçen Yargı ve Koşulları değişiklik yapma hakkını saklı meblağ ve düzmece hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar, kendi kendine işlem yapma ya da piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkına haizdir.

14. Daha çok data için lütfen etkinlik resmi duyuru sayfasını ziyaret edin.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey