XEN Crypto (XEN) Para Yatırma Etkinliği ile İlgili Değişiklik Duyurusu

MEXC’de XEN yatırımcılarına daha çok teşvik sağlamak için MEXC, nihai para yatırma ödül havuzunu 9.000 MX artırarak toplamda 10.000 MX’e çıkarmaya karar verdi!

Etkinlik süreci 9 Ekim 2022 07.30’dan 17 Ekim 2022 19.00’a (TSİ) kadar uzatıldı.

10.000 MX Tutarındaki Ödül Havuzundan Hisse Almak için XEN Yatırın

Etkinlik Zamanı: 9 Ekim 2022 07.30 – 17 Ekim 2022 19.00 (TSİ)

Etkinlik süresi süresince,50 USDT değerinden daha azca olmayan net para yatırma miktarı ile XEN yatıran kullanıcılar, net para yatırma miktarıyla orantılı olarak toplam 10.000 MX ödül havuzunu paylaşabilirler.

$XEN Madenciliğinden Kazanç Elde Etme Rehberi

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey