XEN3L/3S Alım Satımının Geçici Olarak Askıya Alması Hakkında Bildirim

Şiddetli fiyat dalgalanmaları sebebiyle, kullanıcılar için piyasa riski kayıplarını önlemek amacıyla MEXC, XEN3L ve XEN3S alım satımını piyasa koşullarına bağlı olarak 10 Ekim 2022 saat 21.00’de (TSİ) askıya alacaktır. Alım satımın tekrardan açılacağı tarih sonrasında ek olarak bildirilecektir.

Niçin olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

Kullananların pozisyonlarını mümkün olan en kısa sürede kapatmaları önerilir. Listeden çıkarmadan ilkin pozisyonunuzu manuel olarak kapatabilirsiniz. Pozisyonunuzu zamanında kapatmazsanız, platform varlıkları 10 Ekim 2022 saat 21.00’de (TSİ) net fiyatından USDT’ye çevirecek, eşdeğer USDT miktarı, listeden çıkarılma işleminden sonrasında 48 saat içinde spot hesabınıza airdrop olarak gönderilecektir. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür diliyoruz.

Her türlü sual ve sorunlarınız için MEXC Türkiye telegram grubu aracılığı ile yöneticilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz: https://t.me/MEXCTurkey

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey