Yeni M-Day Programı – Tamadoge (ТАМА) Çekiliş Sonuçları

Her M-Day katılımcısı, Tamadoge (TAMA) M-Day listeleme etkinliğinde 5 basamaklı bir çekiliş numarası almıştır. Çekiliş neticeleri şu şekildedir:

Tur

Alım Satım Turu

Son Sayı

Kazanan Son Sayı

Kazanan Biletler

Son 1 Sayı

0

Son 2 Sayı

22, 45, 56, 73, 86, 90 570
Son 3 Sayı

451, 618, 976 28
Son 4 Sayı

2189, 4751 2
Son 5 Sayı

– 0
Toplam Kazanan Bilet

600

Tüm kazananları kutlama ederiz!

Listeleme Detayları:

MEXC, İnovasyon Bölgesinde Tamadoge (TAMA) projesini listeleyecek ve TAMA/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Süre çizelgesi aşağıdaki gibidir:

TAMA/USDT Alım Satımı: 5 Ekim 2022 16.00 (TSİ)
Etkinlik tokenlerinin sayısı, TAMA gönderi listesinin tam dolaşımını temsil etmez. Bu tokenin likiditesini çoğaltmak için proje ekibi, likidite yönetimi olarak kafi oranda USDT ve TAMA yatıracaktır.

Katılımınız için teşekkür ederiz!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, sadece yaşayacağınız yatırım kayıplarından görevli tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir fena niyet olmaksızın doğru, saydam ve adil tecim ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden yararlanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi toplumsal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey